OPINIE I REKOMENDACJE


Chcemy, by każda z osób, podejmując świadomą decyzję o realizacji szkolenia coachingowego, miała możliwość zweryfikowania doświadczeń przez pryzmat tych osób, które kiedyś stały przed podobnym wyborem. Poniższe rekomendacje zawierają indywidualne odczucia i opinie osób, które ukończyły akredytowane programy szkolenia coachów: „Mistrz coachingu” posiadający najwyższą aprobatę ACTP ICF oraz "Team coaching" CCE ICF.



jola drazkowska
Jolanta Drążkowska

Słyszałam wiele negatywnych opinii o coachingu: że jest formą manipulacji, że coach to człowiek, który wmawia Ci, że jesteś diamentem i możesz wszystko! Że jest skierowany dla słabych ludzi, którymi można sterować. Z drugiej strony słyszałam też, że jest wartościowym narzędziem do pracy z drugim człowiekiem, a im mniejsza jest aktywność coacha w procesie coachingowym, tym lepsze efekty może osiągnąć Klient. Ponieważ wypracowuje swoje zdanie na bazie własnych doświadczeń, postanowiłam przekonać się na własnej skórze czym faktycznie jest coaching. Jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się, że nie mogłam trafić lepiej. Z wielu dostępnych na rynku ofert wybrałam Szkołę Coachów Meritum. Podczas szkolenia Mistrz Coachingu poznałam prawdziwą istotę spotkania coachingowego oraz schematy rozmów stosowane w procesie coachingowym. Przekonałam się, że coach stanowi tło dla Klienta, który sam, w zgodzie ze swoimi przekonaniami i aktualnymi możliwościami, wypracowuje najlepsze dla siebie rozwiązania. Trenerzy Meritum są w pełni profesjonalni, od pierwszej chwili widać, że to co robią, robią dobrze, a ich praca jest dla nich spełnieniem. Profesjonalne wsparcie w postaci materiałów szkoleniowych oraz dzielenia się własnymi, wieloletnimi doświadczeniami sprawiło, że poznałam czym jest prawdziwy coaching. Dzięki Meritum mam narzędzia do pracy z drugim człowiekiem i z przyjemnością obserwuję metamorfozy ludzi, którzy wchodząc w proces odkrywają samych siebie. Z czystym sumieniem i wewnętrzną zgodą polecam Szkołę Coachów Meritum każdemu, kto chce odczarować coaching i wyposażyć się w efektywne narzędzia do pracy z drugim człowiekiem. Doświadczenie jakie dało mi Meritum, w szczególności sesja demo prowadzona przez Małgosię Misztal, na zawsze pozostaną w mojej pamięci jako jeden z punktów zwrotnych w moim życiu.


miriam kochan
Miriam Kochan

Niezwykle wysoki poziom nauczania coachingu z możliwością praktycznego zastosowania na bieżąco zdobywanej wiedzy; autentyczne zaangażowanie prowadzących zajęcia oraz zdolność tworzenia wspaniałej atmosfery, wspierającej naukę i budowanie relacji; wsparcie dla uczestników kursu na każdym etapie drogi rozwijania umiejętności pracy coacha, również po jego ukończeniu - to podstawowe i jednocześnie wyróżniające na rynku szkoleniowym atuty Szkoły Coachów Meritum. Ponadto, nauce towarzyszy bezcenna inspiracja wartościami etycznymi na najwyższym poziomie, do których może i powinien aspirować przyszły coach. Zdecydowanie polecam jako absolwent!


anna worsztynowicz
Anna Worsztynowicz

Miałam możliwość, by poznać Małgosię, Ulę i Łukasza w różnych „odsłonach” – podczas prowadzonych przez nich warsztatów, webinaru, konferencji oraz na zajęciach w ramach szkoły coachów. Każda z tych odsłon pokazała wysokiej klasy PROFESJONALISTÓW z ogromną wiedzą, doświadczeniem, dbałością o standardy etyczne w pracy z klientami, a jednocześnie otwartych, ciepłych i sympatycznych LUDZI. Z pełnym przekonaniem polecam!


anna lindsted
Anna Lindsted

Serdecznie polecam Szkołę Coachów Meritum. Ta międzynarodowa szkoła oferuje możliwość samorozwoju i zawodowego spełnienia na najwyższym poziomie oraz daje ogólnoświatowe akredytacje. Zainteresowały mnie przede wszystkim treści programowe szkolenia, które uczą wykorzystania najskuteczniejszych praktyk coachingowych, skoncentrowanych na dynamicznych rozwiązaniach i opartych na rzetelnych dowodach. Już pierwsza rozmowa, którą odbyłam z trenerką Małgosią była niezwykle inspirująca i zachęciła mnie do dalszego zgłębiania tajników coachingu. Całość mojego kursu odbywała się weekendowo, w Gdańskiej edycji 10/2019 - 02/2020, co było bardzo wygodne i nie kolidowało z codzienną pracą zawodową. Materiały szkoleniowe dostarczane były zarówno drogą mailową, jak i przez naszych nauczycieli w czasie trwania całego szkolenia. Pozostawaliśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, co dawało mi swobodę komunikacji i usprawniało działania szkoleniowe. Nawet po zakończonym kursie pozostaję w stałym kontakcie zarówno z innymi kursantami, jak i z naszymi mentorami. Wciąż mogę liczyć na ich pomoc oraz dobre rady. Miła atmosfera sprzyja nauce i motywuje do pracy.


magdalena jasztal
Magda Jasztal

Chciałabym gorąco polecić Szkołę Meritum. Miałam niewątpliwą przyjemność brać udział w zajęciach podczas szkolenia Mistrz Coachingu a także podczas szkolenia Team Coachingu. Sam fakt, że wróciłam i nadal planuję wrócić na kolejne szkolenia, świadczy no... :) sam za siebie. Jestem trenerem wewnętrznym, a dzięki Meritum wspieram też moich klientów jako coachyca (Marta, wybaczysz;)) w ich dążeniu do lepszego, fajniejszego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Na ten moment mam ponad sto godzin spotkań na swoim koncie i ciągle czuję tą niesamowitą satysfakcję z "towarzyszenia" klientom w ich podróży i mam apetyt na więcej :). Ale - do brzegu - Małgosia, Łukasz i Ula to pełen profesjonalizm, to mentorzy, jakich naprawdę chce się mieć i od których chce się uczyć! Idźcie i się uczcie, nie będziecie żałować!


ksenia boroszko
Ksenia Boroszko

Bardzo otwarci, pozytywni, kompetentni trenerzy, którzy dzielą się nie tylko ogromem wiedzy ale i doświadczeniem. Dużo praktyki w czasie zajęć. Moim zdaniem czas był świetnie zorganizowany, nie było nudy ani zbędnych treści. Wszystkie zajęcia były doskonale w punkt. Wiele sesji pokazowych. fantastycznie przygotowane materiały. Dobry kontakt z trenerami. Bardzo pozytywna atmosfera. Dużo nauki i pracy ale warto bo efekty są zaskakujące!:) Polecam z całego serca


dominika kwapiszewska
Dominika Kwapiszewska

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Szkoły Coachów Meritum w mojej przygodzie związanej z coachingiem i dlatego z pełnym przekonaniem polecam szkolenie wszystkim, którym zależy zarówno na dobrej merytoryce, jak i na atmosferze. Materiał jest przedstawiony intersująco pod kątem dydaktycznym (oraz w uporządkowany sposób), który od pierwszego spotkania pozwala uchwycić sedno procesu coachingowego, a na kolejnych można go doskonalić. Co ważne, Trenerzy przykładają dużą uwagę do roli i standardów Coacha, co pozwala odpowiedzieć sobie na ważne pytania, podejmując się takiej aktywności. Szkolenie bardzo praktyczne (samo meritum ;)) zarówno jeśli chodzi o naukę prowadzenia sesji coachingowej wg standadów ICF, ale też stymulujące do refleksji. Kontakt i atmosfera, którą zespól Trenerów potrafi wykreować na sali szkoleniowej zasługuje na bardzo wysokie oceny: słuchanie, skupienie, uwaga, czas na pytania, ogromna życzliwość oraz... humor ;). Wszystko to pracuje na dobre zaangażowanie Grupy i dodatkowo mile spędzony czas.Oprawa szkolenia też dodaje do jego wartości: przyjemne miejsce, fantastyczny caterging. Całościowo, bardzo pozytywne doświadczenie, szczerze rekomenduję.


bogdan popczyk
Bogdan Popczyk

Dla wszystkich których interesuje nie tylko zdobywanie wiedzy ale kontakt z wysokimi wartościami - Szkoła Coachów Meritum oferuje "danie" z obu tych "składników" - gorąco polecam


sylwia swislowska
Sylwia Świsłowska

Bardzo polecam szkole Meritum, dużo praktyki, doświadczenia, dużo materiałów. Praca nad sobą oraz fantastyczni, wyrozumiali ludzie na właściwym miejscu.


karolina zygmunt
Karolina Zygmunt

Polecam Szkołę Coachów Meritum zarówno osobom, które w coachingu stawiają pierwsze kroki, jak i tym bardziej doświadczonym. Dla mnie było to drugie intensywne szkolenie (pierwsze, bez akredytacji ICF, ukończyłam w Irlandii 5 lat temu). W tym roku postanowiłam odświeżyć moje umiejętności (na poziomie ACC) i był to strzał w dziesiątkę. Gosia i Łukasz to profesjonalni i doświadczeni, a zarazem bardzo ludzcy trenerzy którzy szczerze i bez zbędnego nadęcia dzielą się swoją ogromną wiedzą. Absolwenci kursu mogą liczyć na ich wsparcie, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam !


monika garalowska
Monika Garalowska

Z całego serca polecam Szkołę Coachów Meritum. W trakcie kursu "mistrz coachingu" otrzymałam dużo konkretnej, przydatnej wiedzy merytorycznej oraz, co dla mnie najważniejsze, ogrom doświadczenia nabytego poprzez praktykę. W szkole Meritum kładzie się duży nacisk na umiejętności praktyczne, etykę i profesjonalizm. Prowadzą ją ludzie z ogromną pasją i życzliwością, otwarci na dzielenie się swoim doświadczeniem i chętni do pomocy. Świetni ludzie, ekstra atmosfera, konkretne umiejętności i masa inspiracji, warto! Polecam :)


jasmina pacer
Jaśmina Pacer

Bardzo polecam Szkołę każdemu kto chce zdobyć wiedzę na temat coachingu. Szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zawierają dużo praktyki, a prowadzący chętnie dzielą się swoim doświadczeniem coachingowym. Naprawdę warto zainwestować swój czas i pieniądze!


anna malinowska
Anna Malinowska

Wybór Szkoły Coachów Meritum to absolutnie najlepszy wybór! Poszukiwałam kursu praktycznego, konkretnego, rzeczowego, popartego doświadczeniem prowadzących. Robiłam rekonesans dość długo. W końcu trafiłam do Meritum. Małgosia i Łukasz to Ludzie z Pasją!, którym towarzyszy ogromna świadomość i autentyczność. W trakcie zajęć dają 100% wsparcie, mają ogromną wiedzę, są niezwykle zaangażowani, i to co ważne - po zakończeniu kursu, również można liczyć na Ich wsparcie, odpowiedz na nurtujące pytania, czy informację zwrotną do nagranych sesji. Dla mnie tak definiuje się Profesjonalistów. Dziękuję.


monika czarnecka
Monika Czarnecka

Szczerze polecam Szkołę Coachów Meritum. Prowadzący to profesjonaliści z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Dają wsparcie i dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem - nie tylko podczas zajęć ale w każdej sytuacji, której potrzebuje uczestnik. Małgosia, Łukasz i Ula to niezastąpiony team, który jest nastawiony na potrzeby uczestników. Ich zaangażowanie, poczucie humoru i atmosfera, którą tworzą podczas zajęć sprawia, że zdobywanie wiedzy jest czystą przyjemnością a uczestnik wychodzi z wiedzą i umiejętnością prowadzenia sesji coachingowych. Jak wybierać szkołę coachingu to tylko Szkołę Coachów Meritum :)


paulina ziomek
Paulina Ziomek

Z całego serca polecam Szkołę Coachów Meritum. Prowadzący - Małgosia, Ula oraz Łukasz, to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, pasją i chęcią dzielenia się wiedzą. Etyka i dobro klienta to wartości, które pokazują na każdym kroku. Podczas warsztatów panuje miła, bezpieczna i pełna zaufania atmosfera. Są otwarci na wsparcie uczestników szkolenia pomiędzy zjazdami, a także po jego ukończeniu. Gdybym miała jeszcze raz wybierać firmę organizującą szkolenie coachingowe, to na pewno byłoby to Meritum :)


agnieszka ciechowicz
Agnieszka Ciechowicz

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na kurs Mistrz Coachingu właśnie do Meritum. Przez cały czas kursu byłam pod wielkim wrażeniem profesjonalnej postawy prowadzących, ich zaangażowania i całkowitego przekonania do procesu, którego nas uczyli. Dzięki Małgosi, Uli i Łukaszowi utwierdziłam się w przekonaniu, że warto rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie, bo coaching jest trochę niedocenianym, ale wartościowym narzędziem pracy własnej. Polecam szkołę Meritum!


adriana bek
Adriana Bek

Serdecznie polecam Szkołę Meritum. Świetnie przygotowani trenerzy, bardzo ciekawe materiały, w trakcie zajęć sesje coachingowe z uczestnikami, co jest bardzo pomocne w utrwalaniu teorii. Dogodne dla uczestników miejsca prowadzonych treningów. W trakcie trawania całego szkolenia Ula, Małgosia i Łukasz są bardzo pomocni. Dziękuję za wspólny czas.


sylwia zero
Sylwia Żero

Wybór odpowiedniej szkoły jest ciężkim wyzwaniem, ponieważ kryteriów jest mnóstwo. Wachałam się między Studiami Podyplomowymi a Akredytowanym Szkoleniem. Moje wątpliwości i pytania zostały rozwiane podczas majowego spotkania przy kawie z Małgosią Misztal. Od października do stycznia rozpoczęłam swoją przygodę z coachingiem przystępując do Akredytowanego Szkolenia, które było prowadzone w kameralnej grupie w Warszawie. Wybierając Meritum oprócz ogromnej dawki wiedzy, pomocy na każdym etapie edukacji, dostałam coś co jest dla mnie największą wartością - otrzymałam konkretne narzędzia i umiejętności. Zajęcia są prowadzone przez trzy różne osobowości - Małgosię, Ulę i Łukasza. Łączy ich wszystkich ogromna pasja, wiedza i wieloletnie doświadczeniem, którym chętnie się dzielą. Zajęcia w Meritum prowadzone są we wspaniałej atmosferze, z dużą dawką humoru. Na uznanie zasługuje również świetna organizacja spotkań, klarowne zasady i bardzo dobra komunikacja. Jeszcze do Was wrócę w przyszłości :) Z całego serca polecam Meritum!


renata skowronek
Renata Skowronek

Jako manager potrzebowałam rozwinąć kompetencje coachingowe. Zupełnie nie wiedziałam jakie szkolenie będzie dla mnie najlepsze i dlaczego, po rozmowie i spotkaniu z Małgosią nie miałam już żadnego dylematu. Teraz patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nauka coachingu z Meritum była najlepszą decyzją, a zarazem inwestycją w siebie. Polecam wszystkim, którzy jako managerowie chcą rozwinąć kompetencje coachingowe i wykorzystać je w swojej codziennej pracy.


basia wołczańska
Basia Wołczańska

Wybierając Szkołę Coachów nie bardzo wiedziałam czym się sugerować porównując oferty na rynku. To, co w momencie wyboru przekonało mnie do Meritum to fakt, że trenerzy są Coachami MCC. Świadczyło to dla mnie, że są najlepszymi porfesjonalistami w swojej dziedzinie. Po rozpoczęciu szkolenia od razu widziałam, że nie mogłam wybrać lepiej. Meritum nie tylko super profesjonaliści, którzy świetnie uczą jak być Coachem i doskonale do tego przygotowują. Meritum to również możliwość zbudowania pięknych, długotrwałych relacji z ludźmi, którzy z prawdziwym szacunkiem i pokorą podchodzą do każdego człowieka. Łukasz, Gosia bardzo Wam dziękuję za nasz wspólny czas i zdecydowanie myślę, że spotkamy się jeszcze nie raz :)


anna bienioszek
Anna Bienioszek

Coaching, psychologia i podróżowanie zajmują szczególne miejsce w moim sercu, dlatego z wyborem szkolenia nie chciałam eksperymentować i nie szukałam innej szkoły. Wybrałam Meritum. To, co mnie od razu ujęło, to bardzo dobry kontakt z prowadzącymi jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia. Podczas szkolenia "Mistrz coachingu" spotkałam się z tym, co jest dla mnie ważne: zaangażowaniem, autentycznością, etyką zawodu coacha i poczuciem humoru. Dla mnie osobiście wyjątkowość szkoły Meritum polega na profesjonalnym prowadzeniu szkoleń, indywidualnym podejściu do każdego uczestnika, ale przede wszystkim na umiejętności dzielenia się własnym doświadczeniem prowadzących i to w sposób skromny, mimo że ich doświadczenie jest wieloletnie, przeogromne i robi wrażenie. Tak! Polecam!


bartek kozyra
Bartek Kozyra

WIELKIE ‘DZIĘKUJĘ’ w stronę Szkoły Coachów Meritum za wiedzę i umiejętności jakie mi przekazali Niesamowite jak bardzo mogą otworzyć się oczy na wiele aspektów związanych z życiem i codziennością. Miałem okazję poznać i współpracować z Panią Małgorzatą i Panem Łukaszem - wspaniali ludzie o dobrym sercu, wysokiej kulturze i szczerej chęci pomocy w rozwijaniu potencjału mojej osoby. Komentarz piszę po upływie kilku miesięcy, kiedy widzę jak bardzo szkolenia mi pomogły i jak zaprocentowały. Będę polecał, obiecuję!


anna czerepak
Anna Czerepak

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Meritum - kiedy zastanawiałam się nad wyborem szkoły studia czy certyfikację nie wiedziałam jaka jest różnica - i wtedy z pomocą przyszła Małgosia, Ula i Łukasz - dzięki nim osiągam dzisiaj sukcesy, realizuje swoje marzenia. To co najważniejsze to etyka i wartości - których się Tutaj nauczysz. Po ukończonym szkoleniu otwiera się wiele możliwości zawodowych - ja dzisiaj dzięki Szkole Coachów Meritum współpracuje z Uczelniami, realizuj projekty współpracuje z Fundacjami. Osoby, które przychodzą do mnie na sesje są pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu a to tak naprawdę dzięki moim nauczycielom. Jeżeli myślisz o Coachingu to tylko w Szkole Meritum.


anna bartoszewska
Anna Bartoszewska

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Meritum - kiedy zastanawiałam się nad wyborem szkoły studia czy certyfikację nie wiedziałam jaka jest różnica - i wtedy z pomocą przyszła Małgosia, Ula i Łukasz - dzięki nim osiągam dzisiaj sukcesy, realizuje swoje marzenia. To co najważniejsze to etyka i wartości - których się Tutaj nauczysz. Po ukończonym szkoleniu otwiera się wiele możliwości zawodowych - ja dzisiaj dzięki Szkole Coachów Meritum współpracuje z Uczelniami, realizuj projekty współpracuje z Fundacjami. Osoby, które przychodzą do mnie na sesje są pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu a to tak naprawdę dzięki moim nauczycielom. Jeżeli myślisz o Coachingu to tylko w Szkole Meritum.


agnieszka podgorska
Agnieszka Podgórska

Kurs w szkole Meritum był najlepszym, jaki mogłabym sobie wyobrazić. Zdecydowały o tym: 1. praktyczne podejście do coachingu 2. otwartość, życzliwość, wsparcie, dostępność oraz olbrzymie doświadczenie prowadzących. Gorąco polecam Meritum osobom, które chciałyby zostać coachami i uczyć się od najlepszych.


jadwiga gawin
Jadwiga Gawin

Bardzo polecam!!!! Wysoki profesionalizm, ludzkie podejście, elastyczność to tylko niektóre cechy charakterystyczne dla osób reprezentujących Meritum. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom indywidualnym, dostosowują się do potrzeb uczestników, każda z osób jest dla Nich wyjątkowa i takie podejście reprezentują. Można liczyć na Ich wsparcie nawet po zakończeniu szkoły. Podchodzą do zajęć z zaangażowaniem i stawiają na jakość w ich prowadzeniu. Nie mogłam trafić lepiej...


edyta sadowska
Edyta Sadowska

Każda godzina zajęć przepełniona ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem i pasją. Pasja - to słowo, które chyba najlepiej odzwierciedla prowadzących kurs w szkole Meritum. I choć pamiętam mój ogromny sceptycyzm na pierwszych zajęciach z ręką na sercu przyznaje, że wiedza i narzędzia które otrzymałam pozwoliły mi na nowo zakochać się w pracy z ludźmi. Zajęcia z Małgorzatą i Łukaszem - chapeau bas. Metodyka przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie. Ogromna ilosć ćwiczeń i warsztatów, pozwalających pod nienachalnym okiem prowadzących uczyć się narzędzi a także poznawać na nowo siebie w procesie. Co niezwykle ważne prowadzący pozostają przewodnikami także po skończonym kursie. W każdej sytuacji służą radą i pomocą. Wybór szkoły Meritum to najlepszy z możliwych wyborów. Małgosia, Łukasz - bez dwóch zdań pozostaniecie w moim coachingowym rozwoju na zawsze Dziękuję i polecam z całego serca!


eliza dertkowska
Eliza Dertkowska

Bardzo profesjonalne podejście. Szkoła Coachów Meritum jest prowadzona przez ludzi z pasją, mądrym podejściem, z uważnością i otwartością podchodzących do każdego człowieka. Ogromna wiedza prowadzących jest przekazywana w zrozumiały i przystępny sposób. Możliwość uczenia się od profesjonalistów Meritum to najlepsza inwestycja (czasu i finansów). Polecam!


agnieszka stanek
Agnieszka Mądrakiewicz-Stanek

Dlaczego Meritum? Od dłuższego czasu poszukiwałam szkoły coachów. Przeglądając bardzo bogatą ofertę, wybrałam Meritum, ze względu na posiadane przez szkołę i trenerów certyfikaty, imponującą liczbę absolwentów i ofertę szkoleń w różnych miastach, co daje możliwości uzupełnienia brakujących zajęć w innym terminie. Jeżeli miałam jakiekolwiek wątpliwości, to pierwsza rozmowa telefoniczna z Łukaszem a następnie z Małgosią, utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam nie tylko na fachowców, ale na ciepłych, życzliwych ludzi z pasją i misją. Pod względem organizacyjnym szkoła działa bez zarzutu począwszy od świetnej komunikacji z trenerami i przepływu informacji przez wygodne sale szkoleniowe, materiały dla uczestników, a kończąc na cateringu. Małgosia, Łukasz i Ula to trenerzy z bardzo różnymi osobowościami, więc nie ma szans na to, żeby ktoś z uczestników nie znalazł swojego "ulubionego". Zajęcia prowadzone są z energią i mają charakter warsztatowy. Uczestnicy otrzymują wsparcie od trenerów zarówno podczas zajęć i po ich zakończeniu. Dla mnie bardzo ważne jest również to, że po zakończeniu kursu mogę liczyć na wsparcie szkoły- trenerów i absolwentów (np. poradzić się w razie wątpliwości związanych z prowadzonymi przez siebie sesjami). Na koniec jeszcze jedna uwaga :z certyfikatami jest jak z dyplomami z uczelni - nie każdy ma jednakową wartość na rynku. Jedno jest pewno - ten uzyskany w Szkole Coachów Meritum otwiera wiele możliwości.


beata kaczmarek
Beata Kaczmarek

Patrząc na naukę coachingu jak na podróż przez praktykowanie i doświadczanie, nie ma dla mnie lepszej szkoly niż Meritum. Wszystkie zajecia to aktywna praca pod okiem doswiadczonych Coachów z najwyższymi akredytacjami MCC ICF. Ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiaja etykę i odpowiedzialną prace z klientem. Dla Uli, Gosi i Łukasza coaching to pasja, ktorą zarażają uczestników. Meritum to szkoła, która dba o swoją markę nie dla rozgłosu, ale dla reprezentowania gwarantowanej jakości. Nauka w szkole Meritum, przygotowuje do otrzymania podwójnej akredytacji ICF. Umożliwia całościową pracę z klientem biznesowym, indywidualnym i grupowym. Ta szkoła oprócz nauki coachingu daje możliwość osobistego rozwoju każdego z uczestników i po jej zakończeniu można poczuć siłę do wielkich zmian. Jeśli ktoś chce sie nauczyć coachingu od najlepszych i móc korzystać z ich profesjonalnego wsparcia w stawianiu pierwszych kroków po zakończeniu, gorąco polecam Szkołę Coachów Meritum.


judyta kryska
Judyta Kryska

Małgosia, Ula i Łukasz to trójka profesjonalistów, którzy przekazują swoją wiedzę w idealny dla słuchacza sposób. Jasność i przejrzystość treści powodują, że chce się uczestniczyć w ich zajęciach. Praktyka, którą się zdobywa jest bardzo istotna w dalszej pracy. Poza tym zespół prowadzących to bardzo empatyczne, wspaniałe i pełne zrozumienia osoby. Nawet w prywatnym, trudnym momencie życia potrafią wesprzeć i dać pozytywną energię. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu :-)


monika wawoczny
Monika Wawoczny

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wiedzy z obszaru coachingu i zastanawiasz się nad wyborem szkoły (a jest ich coraz więcej) - Szkoła Coachów Meritum jest warta rozpatrzenia. Jest ona prowadzona w zgodzie ze standardami ICF przez osoby na poziomie MCC, posiadające bogate doświadczenia zarówno w obszarze coachingu jak i prowadzeniu szkoleń. Po ukończeniu ich szkolenia można się starać o akredytację. A oprócz „twardych” argumentów warto dodać, iż prowadzący to ciepłe, przyjazne osoby, którym zależy na szerzeniu wiedzy na temat etycznych praktyk związanych z tym zawodem. Dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, radą i dobrą energią!


malgorzata jaworska
Małgorzata Jaworska

To był strzał w dziesiątkę. Mega profesjonalnie prowadzone zajęcia, eksperci top of the top, to była naprawdę przyjemność uczyć się od tak doświadczonych profesjonalistów. Zajęcia prowadzone w formie interaktywnej, mocno warsztatowo i o to chodzi. Każdy kto chce nabyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu profesjonalnego coachingu, niekoniecznie myśląc o roli coacha, ale np do celów biznesowych, dla leaderów odpowiedzialnych za rozwój swoich zespołów - gorąco polecam. Małgosia Jaworska


justyna plonka
Justyna Płonka

Dziękuję za profesjonalne wprowadzenie w świat coachingu, za przekazaną stosowną wiedzę oraz możliwość praktyki na odbytym szkoleniu oraz za to, że w każdej chwili mogę liczyć na Waszą pomoc. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły Meritum Szkoła Coachów, do zobaczenia na kolejnej edycji :)


pawel gambus
Paweł Gambuś

Szkoła Meritum jest niezwykłym miejscem, stworzonym przez Osoby, których kompetencje poszerzają horyzont postrzegania wieloaspektowo. Każde zajęcia prowadzone w tej szkole, przynoszą progres, nie tylko w dziedzinie merytoryki, ale również życiowych wartości, zasad, a przede wszystkim umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce. Szkoła zapewnia dostęp do sporej ilości materiałów dydaktycznych, również tych wypracowanych na zajęciach, co w mojej ocenie jest bardzo ważne. Polecam z całego serca każdej osobie, która jest gotowa w swoim życiu na progres, nowe doświadczenia, oraz nowe kompetencje, które będą pogłębiane w atmosferze wzajemnego szacunku, zaangażowania, ale również opartych na partnerstwie, które bardzo mocno buduję zaufanie.


alina grabowska
Alina Grabowska

Szkoła Meritum jest niezwykłym miejscem, stworzonym przez Osoby, których kompetencje poszerzają horyzont postrzegania wieloaspektowo. Każde zajęcia prowadzone w tej szkole, przynoszą progres, nie tylko w dziedzinie merytoryki, ale również życiowych wartości, zasad, a przede wszystkim umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce. Szkoła zapewnia dostęp do sporej ilości materiałów dydaktycznych, również tych wypracowanych na zajęciach, co w mojej ocenie jest bardzo ważne. Polecam z całego serca każdej osobie, która jest gotowa w swoim życiu na progres, nowe doświadczenia, oraz nowe kompetencje, które będą pogłębiane w atmosferze wzajemnego szacunku, zaangażowania, ale również opartych na partnerstwie, które bardzo mocno buduję zaufanie.


oleksandra avdieieva
Oleksandra Avdieieva

Jestem mega zadowolona kursem. Dużo było nowych rzeczy. Większość materiału była bardzo dizałająca w praktyce, dla części był potrzebny czas oraz praktyka na zrozumienie oraz uświadomienie.


gosia horakova
Gosia Horakova

Gorąco polecam szkołę coachingu Meritum. Dla mnie największą wartością było bardzo dynamiczne prowadzenie, czysty konkret, dużo narzędzi, skondensowana wiedza – bez dłużyzn i wodolejstwa. Poza teorią na bieżąco wszystko ćwiczone w układzie: wiedza, struktura narzędzi, ćwiczenia, wnioski. W czasie trwania kursu konsultowaliśmy własne sesje, dostawaliśmy feedback do wysłanych sesji i nagrań. Po ukończeniu kursu byłam w stanie przeprowadzić pełną sesję coachingową i nadal mam wsparcie w postaci informacji zwrotnej do nagrań z sesji , które wysyłam do prowadzących. Co oprócz tego? Wspaniali ludzie, fantastyczni prowadzący, dużo pracy własnej i wiele wspomnień. POLECAM!


łukasz pazdej
Łukasz Pazdej

To była niesamowita przygoda, świetni prowadzący, rewelacyjna grupa. Polecam


agnieszka bialecka
Agnieszka Białecka

Super kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każde spotkanie szkoleniowe z Coachami z Meritum wypełnione jest ogromną dawką wiedzy nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej, co pozwala na o wiele szersze zrozumienie poruszanych tematów. Super szkoleniowcy tworzą niepowtarzalny klimat na każdym spotkaniu. Gorąco polecam!


joanna gruchot
Joanna Gruchot

Bardzo polecam tą szkołę. Prowadzący poświęcają 100% uwagi każdemu z uczestników, odpowiedzą na kazde pytanie, w trakcie kursu, po zajęciach i nawet po zakończeniu kursu. Pełen profesjonalizm, bardzo wysoki poziom merytoryczny, wsparcie. Jasno mi wyjaśniono przed podjeciem kursu czym roznia sie wszystkie etapy, co ułatwiło mi decyzję. Superwizje i doszkalające webinary co chwilę, duzo wsparcia informacynego jesli chodzi o akredytacje ICF. Jeśli ktos chcę sie uczyc coachingu to na prawdę polecam Meritum 😎


ola hofman
Aleksandra Hofman

Szkoła Meritum prowadzona jest przez ludzi z ogromną pasją i wiedzą, która przekazywana jest przede wszystkim poprzez praktykę. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie - nawet jeśli kurs, którego było się uczestnikiem, skończył się już dawno temu. Polecam każdemu kto aktualnie poszukuję tej najlepszej szkoły coachingowej - to jedyny możliwy wybór! :)


ewa skalska
Ewa Skalska

Z przyjemnością rekomenduję Szkołę Coachów Meritum.

W terminie 20 październik 2018 do 20 stycznia 2019 ( 4 sesje) brałam udział w szkoleniu „Mistrz coachingu”. Była to edycja Wrocławska prowadzona była przez międzynarodowych Coachów MCC ICF - Małgosię Misztal oraz Łukasza Kuźmę. To niezwykli ludzie pełni pasji w tym co robią, otwarci, autentyczni, wpierający i chętnie dzielący się wszystkim co udało im się w zakresie coachingu osiągnąć. Uzyskałam certyfikat uprawniający mnie do ubiegania się o międzynarodowe akredytacje coacha ICF na poziomach: ACC, PCC lub MCC. Do tego typu szkolenia przygotowałam się od kilku lat. Podejmowałam próby zdobycia wiedzy i umiejętności w tym obszarze. Wiele firm nie spełniało moich oczekiwań w zakresie programu, doświadczenia, wsparcia po szkoleniu oraz perspektywy dalszego rozwoju. Na portalach internetowych oraz od uczestników poprzednich sesji uzyskałam bardzo pozytywne opinie o Szkole Coachów Meritum. Dlatego postanowiłam skorzystać z ich oferty i był to bardzo dobry wybór. Program szkolenia, materiały szkoleniowe, forma przekazywania wiedzy, dużo praktycznych zajęć, możliwość doświadczania „magii” coachingu na sobie samym i bardzo duża otwartość na dzielenie się bogatym doświadczeniami to niezwykle cenne oraz motywujące elementy treningu. Dodatkowo bezpłatne superwizje coachingowe, sesje mentoringowe oraz możliwość udziału w rożnego rodzaju warsztatach dla uczestników szkoleń to duże wsparcie dla „ młodych Coachów” a także dbanie o utrzymywanie relacji rodziny Meritum. Bardzo to cenię. Dbają także o komfort uczestników szkolenia tj. fajne miejsce, przestronne sale szkoleniowe, zapewnienie miejsc do indywidualnych ćwiczeń, bardzo dobry catering itp. Firma jest także elastyczna w zakresie możliwości płatności za szkolenie. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Szkoły Coachów Meritum wszystkim, którzy szukają wsparcia w rozwoju kompetencji profesjonalnego coacha (na każdym etapie życia zawodowego i osobistego oraz w rożnym zakresie) według standardów ICF.

Małgosiu i Łukasz bardzo Wam dziękuję za szkolenie i wsparcie. Mam nadzieje na dalszą współpracę.

Ewa Skalska
HR Manager Schüle Polska Sp. z o.o.


agnieszka partynska
Agnieszka Partyńska

Moja przygoda z coachingiem zaczęła się dobre 6 lat temu, kiedy nasza duża korporacja postanowiła wdrażać coaching jako element wsparcia liderów. Pamietam, że z dużym entuzjazmem odkrywałam to nowe dla mnie narzędzie, chłonna doświadczeń i wiedzy innych. W pewnym momencie zaczęłam odczuwać potrzebę sprawdzenia, jak może wyglada coaching poza murami korporacji. Stąd pojawiła się u mnie potrzeba poszukania polskiej firmy, która przygotuje mnie do ewentualnego egzaminu w ICF. Ale rynek jest dynamiczny i rożny, więc nie było łatwo. Natrafiłam na Meritum, w sumie przez niezawodnego Mr Google. Rozmowa z Małgosią sprawiła, że w maju 2018 roku zdecydowałam się na kurs, który zaczynał się w październiku. Przyszedł październik i pierwsze zajęcia z cudownymi prowadzącymi i fantastycznymi ludźmi w grupie.

Kurs w Meritum przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Dlaczego?
1) wyjątkowa merytoryczna wiedza prowadzących i umiejetność dzielenia się nią
2) indywidualne tempo nauczania - bierzesz tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Prowadzący dostępni również poza zajęciami
3) przygotowanie do egzaminu poprzez analizę prawdziwych sytuacji i ewentualnych pytań.

Dla mnie przygoda z Meritum to nie tylko zgłębienie warsztatu coachingu, ale jeszcze sama stałam się coachee z realnymi swoimi tematami, które udało mi się poukładać. Czuję, że ta przygoda zmieniła mnie i moje podejście. Będę dążyć, aby kontakt z Meritum i ludźmi z Meritum nadal trwał. Gosia, Łukasz i Ula robicie dużą różnicę. Wielkie dzięki...


agnieszka marciniak
Agnieszka Marciniak

Coaching to słowo nabrało dla mnie nowego znaczenia - stało się celem samo w sobie, a to dzięki Małgosi, Uli i Łukaszowi. Jak przystało na Meritum - wszystko w najwyższym standardzie - merytoryczny przekaz, sesje demo, analiza procesów wszystko to, czyli zdobywana wiedza i umiejętności, pozwoliły mi, by już po pierwszych zajęciach móc stawiać pewnie kroki w roli coacha. Kolejne zjazdy udoskonalały mój warsztat i pozwalały coraz świadomiej, z wykorzystaniem coraz lepszych narzędzi prowadzić sesje. Taka łatwość przyswajania wiedzy i praktyki wynikała m.in. z niesamowitej atmosfery, której stworzeniem już na początku zajęło się niezastąpione Trio :) Jestem trenerem biznesu i komunikacji, nie jedno szkolenie i kurs mam za sobą, ale po raz pierwszy dostałam więcej niż oczekiwałam. Małgosiu, Uleńko, Łukaszu dziękuję :)
Szczerze polecam Meritum – najlepszą szkołę coachingu w Polsce.


marta siudalska-lenarczyk
Marta Siudalska-Lenarczyk

Gorąco polecam! Przed podjęciem decyzji o wyborze szkoły robiłam szerokie rozeznanie w ofertach i myślę, że moja intuicja mnie nie zawiodła. Oferta Meritum była dla mnie najlepsza - zarówno pod kątem osobowości ludzi ją tworzących, jak i atmosfery na zajęciach. Szkołę tworzą ciekawi ludzie, wspaniali profesjonaliści, z ogromną wiedzą, przeogromnym doświadczeniem ale i z zarażającą innych pasją do coachingu. Na zajęciach przekazują "morze" wiedzy i dają szansę na jej przećwiczenie. Zajęcia są prowadzone ciekawie, z humorem, z energią. Są bardzo intensywne i dają wiele nowych doświadczeń. Praca w grupach jest otwarta, motywująca, pozwala pracować i uczyć się przyjemnie i efektywnie. Prowadzacy dają swoje pełne wsparcie uczestnikom, doradzają i motywują, sa także wymagający, jednocześnie bardzo cierpliwi. Prowadzone przez nich sesje pozwalają wejść w świat coachingu, zobaczyć profesjonalistów w akcji, a jednocześnie doświadczyć niesamowicie ciekawej różnorodności pracy samego coacha jak i użytych przez niego narzędzi. Polecam z całego serca!


malgorzata borla
Małgorzata Borla

Absolutnie fenomenalny kurs Coachingu przez wielkie “C”, który dał mi wszystkie narzędzia, by prowadzić profesjonalne sesje z każdym rodzajem klienta. Zespół Małgosi, Łukasza i Uli cudownie się uzupełnia i od każdego z nich nauczyłam się czegoś wyjątkowego i konkretnego. Najważniejszą zaletą ich pracy jest to, że wszystkie rodzaje sesji były prowadzone na żywo z uczestnikami kursu - dzięki temu od samego początku wiedzieliśmy jak wygląda prawidłowa struktura sesji coachingowej i mogliśmy doświadczyć coachingu na własnej skórze. Niesamowite doświadczenie dzięki któremu zmieniłam styl pracy i znacznie poprawiłam komunikację w życiu prywatnym. Piękne dzięki, Meritum! Jesteście najlepsi!


agnieszka kozlowska
Agnieszka Kozłowska

Pasja, wiedza, doświadczenie, odpowiedzialność oraz ogromny szacunek do człowieka łączy Ulę, Małgosię i Łukasza, którzy dodając swoje zaangażowanie, energię, ciepło i humor wspólnie tworzą szkołę Meritum. Miałam tę przyjemność właśnie z nimi poznawać, odkrywać i uczyć się jaki jest coaching przez duże "C". Program szkolenia przygotowany jest w profesjonalny sposób, który jasno przedstawia teorię, a aktywizując uczestników, pozwala na praktyczne trenowanie w komfortowych warunkach. Ula, Małgosia i Łukasz są przewodnikami, który otwarcie dzielą się swoją wiedzą w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Nigdy nie zapominają o budowaniu miłej i przyjaznej atmosfery pełnej ciepła, wyrozumiałości i wsparcia. To wszystko sprawia, że wybierając szkołę Meritum uzyskasz wiedzę na najwyższym poziomie ugruntowaną na holistycznym podejściu do człowieka, ukierunkowujący i mocno wspierający feedback oraz profesjonalne przygotowanie z wielkim naciskiem na etykę tego zawodu. Tu najważniejsi są ludzie, którzy przychodzą po wiedzę i nowe kompetencje. "Mistrz Coachingu" to szkolenie z pełnym zaangażowaniem, optymizmem i dobrą energią, która zaraża. Jeśli chcesz się tym zarazić i być Coachem, który wspiera ludzi w rozwoju tak jak oni to robią, to szkoła Meritum jest najlepszym wyborem. Polecam, bo ta podróż jest wyjątkowa.


aleksandra bury
Aleksandra Bury

Wybór szkoły Meritum to strzał w dziesiątkę! Dzięki Małgosi i Łukaszowi wiem, że przede wszystkim liczy się pasja do coachingu :). Merytoryka, praktyczne ćwiczenia i sesje demo pozwoliły mi na pewność w stawianiu pierwszych kroków. Co więcej, cały proces szkolenia odbywa się w cudownej, swobodnej atmosferze (weekendy spędzone na zajęciach mijały bardzo szybko! :)) oraz przy pełnym wsparciu i komforcie. Meritum zostało stworzone przez pasjonatów, dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście, odpowiedź na każdą wątpliwość - i nie tylko w trakcie kursu! Małgosia, Ula i Łukasz tworzą społeczność, co oznacza, że mam pewność, że nawet jeśli zwrócę się do Nich z pytaniem po zakończeniu szkoły, zawsze uzyskam odpowiedź, poradę :) Po tym poznaje się profesjonalistów i przyzwoitych ludzi! Polecam gorąco!! :)


tomasz grochowski
Tomasz Grochowski

Uczestniczyłem w szkoleniu Mistrz Coachingu w Poznaniu. Byłem już na wielu szkoleniach i to jest ewidentnie przygotowane profesjonalnie. Prowadzący, Pani Małgorzata Misztal i Łukasz Kuźma, są przede wszystkim profesjonalistami i praktykami coachingu, a dodatkowo potrafią doskonale przekazywać wiedzę. Szkolenie na coacha ACC jest organizowane w bardzo dobrym hotelu w Poznaniu z wysokiej jakości obsługą (kawa, herbata, przekąski i obiad), a sale szkoleniowe są komfortowe. Samo szkolenie ma swoją strukturę, jest dobrze przemyślane i egzekwowane profesjonalnie. Dodatkowo szkoła jest akredytowana w BUR, więc istnieje możliwość wzięcia dofinansowania, ale to już zależne od aktualnych programów unijnych, więc szkoła nie ma to wpływu. Prowadzący są dostępni też poza szkoleniem i chętnie służą radą i odpowiadają na wszelkie pytania, więc jest to olbrzymia wartość dodana całego szkolenia, jeżeli ktoś zdecyduje się z tego skorzystać. Naprawdę z pełną odpowiedzialnością polecam to szkolenie. Jest to jedna z najlepszych inwestycji w siebie jakiej dokonałem :)


zbigniew jedrzejewski
Zbigniew Jędrzejewski

Jestem absolwentem szkoły Meritum. Zakończyłem kurs coachingowy ACC, PCC oraz Team coaching. To, co mogę powiedzieć, to kursy są bardzo ukierunkowane na praktykę - zero suchej teorii, 100% praktyki. Kończysz szkolenie i już umiesz przeprowadzać sesje coachingowe. W szkole jest zapewniona opieka superwizyjna - krok po kroku przemili trenerzy prowadzą, wzmacniają, sugerują, co można zrobić inaczej, aby Twoje sesje były wartościowe dla klienta. To, co osobiście dała mi szkoła, to nie tylko umiejętności prowadzenia sesji, ale spojrzenia w głąb siebie, odkrywanie swoich zasobów, życia w równowadze, uważności. Zawodowo pracuję w branży IT jako Agile coach. Na co dzień pracuję z zespołami programistów. Wykorzystuję umiejętności nabyte w szkole Meritum przy prowadzeniu różnego rodzaju sesji, czy to facylitacji, team coachingu, czy też warsztatów. Jeśli zastanawiasz się jaką szkołę wybrać, to z całego serca polecam Ci Meritum :)


martyna adamska
Martyna Adamska

Na co dzień mieszkam w Luksemburgu. Wybór szkoły coachingu nie mógł więc być przypadkowy, gdyż na każde szkolenie miałam przylatywać 1200km. Do Meritum przekonała mnie profesjonalna strona internetowa, dogodne terminy szkoleń, program i elastyczność organizatorów. Odbyłam też kilka rozmów z Małgosia Misztal, która cierpliwie i spokojnie nie naklaniała, nie sprzedawała, tylko mówiła jak jest i pozostawiała mi wolność wyboru. Wzbudziła moje zaufanie i nie zawiodłam sie. Wartością Meritum są ludzie tworzący tą firmę - Małgosia, Łukasz i Ula. To specjaliści, ale przede wszystkim dobrzy, prawdziwi ludzie, którzy chetnie dziela sie swoją wiedzą i pozostają z uczestnikami swoich szkoleń w kontakcie 'na zawsze', gotowi do pomocy i wsparcia. Poznanie Was to ogromny zaszczyt i prawdziwa przyjemność. Chętnie wrócę do Was w przyszłości, by dalej sie rozwijac pod Waszym okiem. Jesteście najlepsi!


katarzyna kusaj
Katarzyna Kusaj-Kądziołka

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Meritum i szczerze polecam tę szkołę wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się jak być dobrym coachem. Zajęcia prowadzone są przez osoby, które pasjonują się tym co robią i da się to odczuć na każdym kroku. Po zakończeniu szkoły, absolwenci mają możliwość korzystania z bezpłatnych superwizji, które są szczególnie pomocne na początku rozwoju. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna i w bezpiecznych warunkach można rozwijać swój warsztat pod okiem doświadczonych coachów praktyków. Polecam szczególnie serdecznie zajęcia z Małgosia i Łukaszem, którzy nie tylko świetnie znają się na tym co robią, ale też mają dar do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.


joanna gruchot
Joanna Gruchot

Bardzo polecam tą szkołę. Prowadzący poświęcają 100% uwagi każdemu z uczestników, odpowiedzą na kazde pytanie, w trakcie kursu, po zajęciach i nawet po zakończeniu kursu. Pełen profesjonalizm, bardzo wysoki poziom merytoryczny, wsparcie. Jasno mi wyjaśniono przed podjeciem kursu czym roznia sie wszystkie etapy, co ułatwiło mi decyzję. Superwizje i doszkalające webinary co chwilę, duzo wsparcia informacynego jesli chodzi o akredytacje ICF. Jeśli ktos chcę sie uczyc coachingu to na prawdę polecam Meritum!


agnieszka wlazlo
Agnieszka Wlazło

Szkoła Coachów Meritum to solidny warsztat utrwalający wiedzę merytoryczną z zakresu pracy coachingowej z klientem. To poligon, na którym pod okiem Master Coachów z silnym kręgosłupem etycznym, poszerza się i doskonali kompetencje niezbędne do tego zawodu. To godziny treningów i najlepszych doświadczeń. Pamiętam , jak postawiłam pierwsze kroki na sali szkoleniowej jako zupełny laik w tej dziedzinie, a odbierając certyfikat czułam się jakbym była zupełnie kimś innym "mocniejszym, bogatszym". Polecam szkołę Meritum - tam nie ma miejsca na "bylejakość".


ewa szulik
Ewa Szulik

Etyka na I miejscu. Coaching to nie maszynka do zarabiania pieniędzy, to MISJA, pasja, pełne zaangażowanie, umiejętności słuchania i sztuka stawiania DOBRYCH pytań. Urszula, Małgorzata i Łukasz swoją wiedzę przekazują z pełnym zaangażowaniem i uwaznoscią na Ciebie. Do części pierwszych "rozbiorą" każde zagadnienie, abyś miał pełen obraz i zrozumienie tego czym chcesz się zajmować, coachingiem przez duże C. Dziękuję!


lucyna plesniar
Lucyna Pleśniar

Polecam Szkołę Coachów Meritum ze względu na profesjonalne, bardzo rzetelne i zindywidualizowane podejście do nauczania przyszłych coachów, wysoki poziom szkolenia oraz poważne traktowanie zasad sztuki oraz samych uczestników. Nie bez znaczenia jest również elastyczne podejście do kwestii formalnych (możliwość uczestniczenia w zajęciach w różnych miastach i terminach), co umożliwia zaplanowanie udziału nawet przy ograniczonej dyspozycyjności. Imponujące są także kompetencje i wysokie standardy osobiste prowadzących, co buduje zaufanie i daje poczucie, że jest się w dobrym miejscu.


katarzyna perkuszewska
Katarzyna Perkuszewska

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Meritum. To była przede wszystkim solidna dawka praktycznych umiejętności. Wykładowcy reprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej. Doświadczyłam też ich niesamowitej otwartości na ludzi,co bardzo pozytywnie wpływało na proces nauki i zdobywania umiejętności coachingowych. Trenerzy w Meritum są wymagający (:)), ale to pozwala w przyszłości doświadczyć wspaniałej pracy w coachingu. Szczerze polecam!


katarzyna polak matracka
Katarzyna Polak-Matracka

Szkoła Coachów Meritum otworzyła mi drzwi do zmiany w moim życiu. Nie tylko tym zawodowym, ale również prywatnym. Wiem, że okres zjazdów był najlepszym czasem w życiu. Dlaczego? Ponieważ moduły prócz zawartości merytorycznej są bardzo praktyczne. Co to daje? Otrzymując certyfikat nie masz obaw. Wiesz, że to był dobrze przepracowany czas i zostałeś rzetelnie przygotowany do tego by pracować z Klientem. A właściciele szkoły Małgosia, Ula i Łukasz to anioły zesłane na ziemie. Serdecznie polecam!


lucja kolpakowska
Łucja Kołpakowska

Szkoła Coachów Meritum, oddaje swoją nazwę. Tu jest "meritum" , ale nie tylko. Pełny profesjonalizm, życzliwość, "oddanie" grupie uczących się coachów. Bardzo odpowiada mi sposób " przekazywania wiedzy", ćwiczenie umiejętności, informacja zwrotna. Tworzenie atmosfery zaufania... wystarczy patrzeć i brać przykład:) Ogromny szacunek w kontakcie, uczciwość, delikatność .... ogólnie mówiąc zachowane Standardy Zachowań Etycznych ICF Polecam tę szkołę dla początkujących i doświadczonych coachów.


ola golebiewska
Aleksandra Gołębiewska

Na co dzień zajmuje sie rekrutacja i sprzedażą. Ukończenie Szkoły Coachów Meritum sprawiło, że stałam sie lepsza w obu tych dziedzinach. Jestem świadkiem, jak ludzie wokół mnie zmieniają swoje życie na lepsze i daje mi to niesamowitą satysfakcję. Mentorzy zapewniają wsparcie i materiały na najwyższym poziomie. Nieważne, czy chcesz się certyfikować z ICF i pracować jako coach, czy po prostu być lepszym profesjonalistą i człowiekiem, polecam kursy z Małgosią, Łukaszem i Ulą


ola harnasz
Aleksandra Harnasz

Meritum to odpowiednie miejsce żeby zdobyć rzetelną wiedze na temat profesjonalnego Coachingu. W trakcie szkolenia przeszłam w praktyce przez wszystkie kroki procesu coachingowego co dało mi wystarczające doświadczenie żeby zacząć prace jako samodzielny Coach! Solidny wkład, bardzo polecam.


mariola luczak
Mariola Łuczak-Kostrzewa

Czerpałam wiedzę z zakresu Coachingu z kilku żródeł, trzy szkoły , kursy, szkolenia. Szkoła Meritum jest wyraźnie inna, wybijająca się. Prezentuje materiał z rzetelnym przygotowaniem i dbałością o szczegóły. Zapewniła indywidualne podejście do studenta az do egzaminu końcowego - akredytację ACC ICF zdałam z nimi i dzięki nim. Meritum tworzą ludzie z misją i charyzmą - Małgosia i Łukasz. Czasami tacy się zdarzają w biznesie.


natalia kasprzyk
Natalia Kasprzyk

Bardzo dziękuję trenerom szkoły coachów Meritum za profesjonalizm, merytoryczne przygotowanie, wsparcie podczas i miedzy zjazdami (m.in. sesje feedbackowe), otwartość, a przede wszystkim za szczerość, pokorę i pasje w tym co robicie! Cieszę się, ze to pod Waszym profesjonalnym okiem mogę się rozwijać jako coach. W szczególności bardzo chcę podziękować Łukasz Kuźma i Małgorzata Misztal za każdą kroplę Waszej wiedzy, otwartości, pokory i mądrości życiowej, która na mnie spada i z której mogę wiele czerpać na swojej drodze :) Bardzo Wam dziękuję! :) I szczerze polecam szkołę Meritum!


konrad smolak
Konrad Smolak

Jako student Szkoły Coachów Meritum - najkrócej jak mogę - polecam! Bardzo dobra atmosfera, kurs nastawiony na osiągnięcie kompetencji, trenerzy chętnie wspierają podczas kursu i poza godzinami w miarę swoich możliwości. Bardzo polecam, choć najchętniej bym nic nie pisał i zachował ich dla siebie... ;-) Dziękuję za wspólny czas i naukę.


ewa luczak
Ewa Łuczak

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły Coachów Meritum - już lepiej wybrać nie można :) ( wykonałam kilka telefonów do rożnych szkół). Super przekazana wiedza, praktyczna nauka a przy tym wielka pokora Prowadzących. Polecam z całego serca!!!!! Ewa


emilia dubiela
Emilia Dubiela

Szkoda, że jest tak mało tych gwiazdek bo dałabym z 5 min 10. Wysoki poziom nauczania w najwyższej etycznej atmosferze. Polecam ! To był najlepszy wybór jaki mogłam dokonać przy wyborze do akredytacji ICF. Ula, Małgosia i Łukasz to nie tylko wybitni coachowie to wybitni specjaliści w przekazywaniu wiedzy.


agnieszka kuczara
Agnieszka Kuczara-Szerszeń

Gdybym miała porównać wszystkie szkoły, kursy i studia, które kończyłam to Szkoła Coachów Meritum była najlepsza pod każdym względem: wiedzy, atmosfery, praktycznych umiejętności, które stamtąd wyniosłam oraz przemiany wewnętrznej, której doznałam. Pasja i profesjonalizm Uli i Łukasza stanowią dla mnie wzór do naśladowania. Zdecydowanie polecam wszystkim wybór Meritum.


bartek noga
Barłomiej Noga

Świetnie przygotowani merytorycznie i praktycznie szkoleniowcy z Meritum, od każdego z nich możesz nauczyć się innych umiejętności przydatnych w coachingu, praktycy swojej profesji czuć to na każdym spotkaniu, ponadto świetnie przekazywana wiedzą pod względem poziomu zaawansowania. Z całego serca polecam.


beata knap
Beata Knap

Z firmą Meritum zrealizowałam swoje cele zawodowe i zostałam coachem. Meritum w szybki, sprawny i ciekawy sposób przekazało wiedzę i pozwalało na bieżąco trenować swoje umiejętności jeszcze podczas szkolenia. Doceniam też bardzo wsparcie Łukasza przy całym procesie aplikacyjnym do ICF! Polecam i dziękuję!


maja koronska
Maja Korońska

Świetnie prowadzone szkolenia, ogromny zasób wiedzy i duża dawka zajęć praktycznych. Po szkoleniu można liczyć na pomoc, wsparcie i porady prowadzących. Świetnie zainwestowane pieniądze! Polecam!

anna krug
Anna Krug-Żarnowska

Z ogromną przyjemnością, a tym samym z pełnym przekonaniem mogę polecić Szkołę Coachów Meritum. Dla wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej i rzetelnej porcji wiedzy podpartej ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem prowadzących, wybór Meritum to idealne rozwiązanie. Merytorycznie, konkretnie, zgodnie z harmonogramem, a wszystko to w przyjaznej atmosferze. Dziękuję!


ewa jaroszyk
Ewa Jaroszyk-Barańska

Na szkołę Meritum natrafiłam przypadkiem w internecie. A ponieważ moje wcześniejsze doświadczenia życiowe skłoniły mnie do poszukiwań swojej innej drogi życiowej to wybór padł na nich. I bingo! Od samego początku student traktowany jest uczciwie. Wykładowcy-mentorzy prowadzą wszystkich tak by była to świadoma (z bardzo mocnym naciskiem na świadoma) i dobrowolna decyzja jeżeli chodzi o udział w zajęciach. Dosyć duża dawka wiedzy i umiejętności miękkich plus humor, serdeczność i chęć pomocy każdemu stworzyły dobrą atmosferę na kursie która w moim przypadku zaowocowała akredytacją. Bardzo się cieszę, że odbyłam szkolenie i jeszcze raz dziękuję Małgorzacie, Urszuli i Łukaszowi za dydaktyczny trud. Ewa.


iwona sliz
Iwona Śliz

Polecam Szkołę Coachów Meritum! Wspaniali ludzie, dużo praktycznej wiedzy, atmosfera sprzyjająca wymianie doświadczeń i rozwojowi! Pełen profesjonalizm i życzliwość:) zwlaszcza ze strony Łukasza Kuźma! Dziękuję Wam za ten wspaniały początek podróży z coachingiem!:)


agnieszka parzyszek
Agnieszka Parzyszek

Prowadzący szkolenie mają partnerskie podejście do uczestników. Dbają o przekazanie tego co najważniejsze w zakresie coachingu, podkreślają znaczenie etyki i standardów ICF. Sposób, w jaki prowadzone są zajęcia daje uczestnikom poczucie, że uczestniczą w programie, który faktycznie mogą opanować i uzyskaną naukę w praktyczny sposób wykorzystac. Duża wiedza i doświadczenie całej trójki prowadzących dopełniają całości. Profesjonalne podejście, dbałość o przyswojenie zasad etyki ICF. Wiedza prowadzących poparta dużą praktyką. Otwartość na uczestników szkolenia. Przyjacielska i partnerska atmosfera podczas zajęć. Polecam szkołę każdemu, kto chciałby skierować swoją uwagę w kierunku coachingu.


beata preis
Beata Preis

Szkoła Coachów Meritum to przede wszystkim profesjonalny, zgrany, otwarty na potrzeby uczestników zespół prowadzących. Praktyczne podejście do tematu, dzielenie się doświadczeniem, sprawdzone narzędzia. Jej ukończenie daje solidne podstawy do rozpoczęcia swojej przygody z rozwojem innych. Co ważne można liczyć na wsparcie Małgosi, czy Łukasza (prowadzących) także po jej zakończeniu. Pełna profeska i życzliwość! Jeszcze na pewno sie zobaczymy na zajęciach !


malgorzata marszalek
Małgorzata Marszałek

Wszystkim, którzy chcą swoją ścieżką coacha iść z profesjonalistami MCC ICF i pracować nad swoim rozwojem według najwyższych standardów, doskonaląc swą praktykę, rekomenduję Szkołę Coachów Meritum i jej programy, a w szczególności 'Mistrz Coachingu'.


malgorzata lis
Małgorzata Lis

Bycie zawodowcem to robienie tego, co się lubi nawet w dni, kiedy się nie ma na to ochoty. Trio z Meritum to więcej niż zawodowstwo, gdyż mam wrażenie, że oni zawsze mają ochotę coachować. Ta pasja jest widoczna i odczuwalna już od pierwszego kontaktu i nigdy nie słabnie. Niesamowicie przyjemnie pracuje się z ludźmi, którzy do pracy przychodzą z radością. Profesjonalizm, skuteczność, etyka, wsparcie i elastyczność to cechy, które możemy spotkać w Meritum. To przykład biznesu, który nie powstał w celu zarabiania pieniędzy. Założyciele realizują swoje pasje i swoje podejście do życia.


krzysztof serkies
Krzysztof Serkies

Pełen profesjonalizm, zaskakujące zaangażowanie i wsparcie. Wyjątkowo miłe podejście do współpracy, zarówno w trakcie kursu jak i po nim. Zdecydowanie gorąco polecam.


magdalena flera
Magdalena Flera

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły Meritum. Długo szukałam i w ogólnej dostępności wielu ofert ciężko było się zdecydować. Kontakt telefoniczny bardzo ułatwił mi podjęcie decyzji, wiedziałam, że mam do czynienia z rzetelnymi, profesjonalnymi osobami. Moje wrażenie bardzo szybko potwierdziło się na zajęciach. Bardzo dużo praktyki poprzedzonej przystępnie wytłumaczoną teorią, niesamowita atmosfera i ludzie, dzięki którym byłam pewna, że jestem we właściwym miejscu. Jeżeli chodzi o coaching nie wyobrażam sobie innego wyboru niż Meritum.


magdalena stepien sowula
Magdalena Stępień-Sowula

Szkoła oferuje bogate w treści szkolenia, w których centrum jest praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Duży plus za solidne wsparcie poszkoleniowe oraz możliwość konsultacji i superwizji online po zakończeniu programu. Z Meritum ukończyłam program ACC, z sukcesem zdałam egzamin akredytacyjny ICF oraz ukończyłam program PCC. Dziękuję za całe wsparcie i zdecydowanie polecam osobom poszukującym profesjonalnej i skutecznej szkoły coachingu.


paweł rolewski
Paweł Rolewski

Po różnych szkoleniach z zakresu coachingu, postanowiłem uporządkować i pogłębić swoje umiejętności. Wybrałem Meritum i uważam, że nie mogłem trafić lepiej - świetne doświadczenie! Super profesjonalni prowadzący (MCC ICF), którzy na dodatek są bardzo sympatyczni, cierpliwi, empatyczni, inspirujący i otwarci, co udziela się grupie uczestników. Cenne i bardzo inspirujące doświadczenie, pozwalające rozwinąć praktyczne umiejętności coachingowe. Gorąco polecam!


krzysztof kantorski
Krzysztof Kantorski

Bardzo polecam. Zarówno merytorycznie jak i praktycznie pełen profesjonalizm. Dobrze dobrane ćwiczenia do przedstawianych treści. Dzięki możliwości przećwiczenia, wychodzi się z autentycznym poczuciem kompetencji. Bardzo dobrzy prowadzący.


william wydra
William Wydra

I would like to first and formost state that Szkoła Coachów Meritum did one heck of a job in subtly and professionally inplementing the knowledge and ethics needed to shape the future coaches in my group. Małgosia and Łukasz were very open and positive in giving each member on an individual basis the feedback which was necessary in acknowledging what it was and wasn't to be a coach. I'm honored to say that I participated in my opinion one of the most honest and driven by passion coaching school in the country. Thank you very much for your guidance and would also be honored to work with this school in the future. Definitely recommend these wonderful people.


grzegorz jóźwik
Grzegorz Jóźwik

Do zainteresowanych
Opinia na temat Szkoły Coachów Meritum

Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie ACC na przełomie 2016 i 2017 roku. Przy dokonywaniu wyboru szkoły kierowałem się 10 kryteriami, które zaważyły właśnie na wyborze programu prowadzonego przez Małgorzatę, Łukasza i Ulę. Po kilkudziesięciu godzinach z wykładowcami mogę spokojnie zarekomendować szkołę jako rzetelną instytucję. Program realizowany przez Meritum jest bardzo aktualny, dopasowany do rzeczywistości oraz uwzględnia potrzeby uczestników. Prowadzący są otwarci na feedback grupy i, w ramach określonych granic, uwzględniają propozycje i sugestie grupy. Bardzo pozytywnie oceniam indywidualne sesje feedbackowe z prowadzącymi, szczególnie w początkowym etapie nauki, gdzie ich wskazówki modelowały moje zachowania podczas sesji coachingowych z klientami. Bardzo wysoko oceniam jakość feedbacku, jego merytoryczne treści oraz alternatywne propozycje, które były rzeczowe i możliwe do wprowadzenia od kolejnych sesji. Prowadzący poświęcali wystarczającą ilość czasu zarówno po zajęciach jak i podczas sesji feedbackowych na wyjaśnienia wątpliwości i dyskutowanie indywidulanych kwestii. Wreszcie rożne narzędzia do wykorzystania podczas sesji z klientem okazały się doskonałym urozmaiceniem, które powoduje, ze sesje z klientami są inne i nie powodują poczucia popadania w rutynę. Model prowadzenia sesji zaproponowany przez Meritum jest bardzo przejrzysty, pomaga w pełny oraz ustrukturyzowany sposób prowadzić spotkania coachingowe. Po części ACC i wypełnieniu formalności związanych z przeprowadzonymi godzinami coachingu, egzaminem, zamierzam kontynuować naukę w Meritum w ramach PCC. To jest chyba najlepszy argument za tym, że szkoła spełnia moje oczekiwania.

Z poważaniem,
Grzegorz Jóźwik
Dyrektor Handlowy L’Oreal



michal kowalski
Michał Kowalski

Szkolenie zorganizowane przez Szkołę Coachów Meritum było przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący z dużym zaangażowaniem i otwartością podchodzili do każdego tematu wykładu jak i do każdego z uczestników. Na uwagę zasługuje pełen profesjonalizm i bogate doświadczenia, przy prowadzeniu części warsztatowej, która pokazała wysokie kwalifikacje oraz entuzjazm i warsztat pracy w przekazywaniu wiedzy uczestnikom. Przygotowane materiały szkoleniowe ułatwiały przyswajanie wiedzy. Pozytywnie oceniam całość szkolenia i polecam firmę Meritum jako solidną, profesjonalną i wartą zaufania.

Z poważaniem,
Michał Kowalski
Dyrektor Generalny Biota Laboratiories Polska Sp. z o.o.


magda bobowiec
Magdalena Bobowiec

Kiedy szukałam szkoły coachingu, miałam nie lada problem. Jest ich trochę na rynku. Oprócz programu szkoły i moich możliwości po jej ukończeniu, ważne były dla mnie również opinie uczestników. Chcę do nich dołączyć także i moją. Nie należę do osób, które robią dobrą minę do złej gry. Jestem osobą wymagającą, cenię sobie jakość, rzetelność, ale jako pasjonatka życia uwielbiam się śmiać i przebywać wśród ludzi, którzy kochają to, co robią. W takiej właśnie atmosferze miałam okazję poznawać prawdziwy coaching. I choć zdawało mi się, że dużo już o nim wiedziałam, już na pierwszych zajęciach doznałam szoku. Nie ukrywam, że było to dla mnie mocne zderzenie z rzeczywistością. Ten „mój" coaching, który znałam, okazał się coachingiem nie być. Byłam jednak ciekawa wszystkiego co słyszałam, bo podawane było to w taki sposób, że chciało się więcej i więcej. Potężna dawka wiedzy, tony dobrego humoru i praktyka, praktyka, praktyka. I tak przez wszystkie spotkania. Ula, Gosia i Łukasz to niesamowita kombinacja osobowości. Każdy z osobna wyjątkowy, każdy pobudzał we mnie inną część umysłu, każdy dotykał innej cząstki duszy, dawał niesamowitego kopa do działania, za co jestem Im wszystkim i Każdemu z osobna niesamowicie wdzięczna. Jeżeli coaching polega na pomaganiu ludziom ażeby odkryli w sobie wewnętrzną mądrość oraz uwolnili talenty i siłę, które w nich drzemią, to tego właśnie w Szkole Coachingu Meritum doświadczyłam i teraz niosę dalej. Zarazili mnie prawdziwym coachingiem i odwiązali mi skrzydła, bo zapomniałam na jakiś czas, że służą do latania. Dziękuję! Bardzo, bardzo dziękuję!


mariusz borkowski
Mariusz Borkowski

Jako osoba, która ukończyła program „Mistrz Coachingu" w szkole Meritum, mogę rekomendować ten program wszystkim osobom zainteresowanym zagadnieniem coachingu. Program jest przygotowany profesjonalnie i wypełnia najwyższe kryteria jakości dla programów szkoleniowych. Jest to bardzo dobry program od strony merytorycznej a elementy, które moim zdaniem szczególnie wpływają na wysoką jakość to:

  • Jakość materiałów i przygotowanie merytoryczne.

  • Akredytacja ICF jest gwarancja jakości, ale na uznanie zasługuje fakt, że prowadzący wypełniają wszystkie wymagania ICF w sposób, który nie tylko gwarantuje zgodność z rekomendacją, ale zapewnia maksimum korzyści dla uczestników.

  • Zorientowanie na potrzeby uczestników. Prowadzący przez cały czas trwania tego intensywnego szkolenia bardzo dbają o potrzeby uczestników i upewniają się, że wszyscy są zaangażowani i otrzymują niezbędne wsparcie.

  • Konkretne rezultaty. Jest to szkolenie, które zapewnia przygotowanie od strony praktycznej wszystkim, którzy są zainteresowani prowadzeniem coachingu i dalszym rozwojem w tym kierunku. W procesie szkolenia w sposób bardzo konsekwentny krok po kroku zapoznają się z technikami i mają wile okazji, żeby ćwiczyć swoje nowo nabyte umiejętności zgodnie z zasadami ICF. Dodatkowo uczestniczenie w sesjach pozwala uczestników osobiście doświadczyć czym jest coaching od strony coachee i jakie oferuje korzyści.

  • Atmosfera i ludzie. W czasie kursu miałem okazje i niewątpliwą przyjemność poznać i pracować z trójką prowadzących: Urszulą Sadomską, Małgorzatą Misztal i Łukaszem Kuźmą. Każda z tych osób wniosła do zajęć ogromnie wiele i to ostatecznie oni razem z uczestnikami, których potrafili zaangażować, zdecydowali o tym, że szkolenie to zaliczam do jednego z najlepszych i najważniejszych, jakie kiedykolwiek ukończyłem.
Podsumowując, wszystkich już zdecydowanych lub jeszcze wahających się mogę zapewnić, że uczestnictwo w kursie „Mistrz Coachingu" będzie dla Was szczególnym doświadczeniem, w którego czasie nauczycie się nie tylko podstaw warsztatu coacha zgodnie z zasadami ICF, ale poznacie wielu wspaniałych ludzi i zapewne dowiecie się tez czegoś o sobie samych.


robert jakrzewski
Robert Jakrzewski

It is with great pleasure that I recommend Szkoła Coachów Meritum I had the opportunity to get training Mistrz Coachingu preparing to ACC and PCC certification according to ICF methodology. It is evident that Szkoła Coachów Meritum is able to transfer knowledge, build enormous trust with students, use intuition and explore individuals needs. In the Mistrz Coachingu training, Szkoła Coachów Meritum demonstrates warmth, compassion and provides a safe and courageous atmosphere to allow the clients to find their own path toward forward movement and growth. I have found Szkoła Coachów Meritum to be insightful and rigorous. They excels in asking powerful questions and are able to creat deep connection on the PCC level. Szkoła Coachów Meritum is a warm, highly intuitive and loving group of extermely experienced coach, and are clearly able to transfer coaching knowledge with respect, courage and commitment. Szkoła Coachów Meritum enabled me to gain tools and succeed in achieving my ACC certification as well as they work with me very actively and support through PCC certification process. I can strongly recommend Szkoła Coachów Meritum as a reliable and commitment partner.


izabella piekarska
Izabella Piekarska

"Dla osób ambitnych, szukających jakości merytorycznej w obszarze coachingu a nade wszystko najlepszej praktyki, zgodnej z wytycznymi Internation Coach Federation (ICF) zdecydowanie polecam Szkołę Coachów Meritum. Po rozmowach z różnymi szkołami coachingu w Polsce, wybrałam tę ze względu na kilka aspektów. Po pierwsze, podczas rozmowy z Panią Małgorzatą Misztal przekonałam się o gruntownym przygotowaniu merytorycznym wszystkich prowadzących zajęcia dla osób chcących zdobyć wiedzę na poziomie kompetencyjnym ACC ICF lub dalej PCC ICF. Po drugie, szkoła jest elastyczna i wychodzi naprzeciw potrzebom uczestników np. w kwestii rozłożenia płatności na raty lub możliwości odrobienia w szczególnych sytuacjach zajęć w innym terminie. Po trzecie, zależało mi na akredytowanym szkoleniu, które pomoże mi z sukcesem zdać egzamin i aplikować o certyfikat ICF na poziomie PCC. Po zakończeniu programu szkolenia coachów „Mistrz Coachingu" z satysfakcją stwierdzam, że wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Szczególnie cenię sobie mentoring, ponieważ każdy feedback wniósł coś wartościowego do mojej praktyki. Prowadzący są wymagający ale jednocześnie bardzo otwarci i wspierający. Dostępni poza zajęciami wnoszą dodatkową wartość, z chęcią dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli ktoś chce zdobyć kompetencje profesjonalnego coacha, zgodnie z kodeksem etycznym ICF, to Szkoła Coachów Meritum jest jak najbardziej miejscem godnym polecenia".


bożena urawska
Bożena Urawska

"W okresie od listopada 2014 do maja 2015 brałam udział w kursie szkoły coachów Meritum przygotowującym do egzaminu na poziomie PCC. Szkolenie było prowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym. Prowadzący wykazali się głęboką wiedzą w zakresie coachingu, bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzielili się i profesjonalną postawą. W trakcie kursu miałam możliwość poznać szereg technik pracy coachingowej, ćwiczyć praktycznie poznane zagadnienia a przede wszystkim formować swoją postawę coacha. Na najwyższe uznanie zasługuje też nieustająca dbałość prowadzących o kształtowanie w uczestnikach pełnego zrozumienia i działania zgodnie z Kodeksem Etyki ICF. W trakcie kursu i po jego zakończeniu mogłam zawsze liczyć na pełny i rozwijający feedback co pomogło mi w przygotowaniu się do egzaminu praktycznego i teoretycznego i zaliczeniu obydwu. Obecnie jako certyfikowany coach PCC ICF mogą w pełni zarekomendować uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez Ulę, Małgosię i Łukasza".


agnieszka sowinska
Agnieszka Sowińska-Wróbel

"Od paździenika 2015 do stycznia 2016 brałam udział w szkoleniu Szkoły Coachów Meritum "Mistrz Coachingu". Dla mnie osobiście był to niezwykle dobrze wykorzystany czas. Pomimo tego, że miałam już wcześniejsze doświadczenia pracy jako coach, bardzo rozwinęłam swoje kompetencje oraz nabrałam jeszcze większego zaufania do siebie w tym obszarze.
Odkąd skończyłam Szkołę moje sesje są dużo bardziej efektywne, a ja czuję się dużo swobodniejsza w kreowaniu nowych pytań i rzeczywistym podążaniu za klientem. Dostaję też fccdback od coachee, że nasze spotkania poszerzają ich perspektywę bardziej niż poprzednio. W ramach Szkoły odbyły się cztery 2-dniowe zjazdy, które były bardzo, ale to bardzo intensywne. Od samego początku ćwiczyliśmy w parach, trójkach, na forum, aby w bezpiecznych warunkach doświadczyć metody. Następnie Małgosia, Łukasz i Ula zachęcali nas do eksperymentowania z nowymi umiejętnościami pomiędzy spotkaniami. I to jest dla mnie największa wartość Szkoły Meritum. Każdy z uczestników ma prawo wysłać do 11 godzin nagranych przez siebie sesji coachingowych i na ich podstawie otrzymać feedback oraz wskazówki pomagające w jeszcze bardziej profesjonalny sposób prowadzić sesje. Dla mnie była to nieoceniona okazja do skorzystania z superwizji wysokiej klasy, akredytowanych coachów i z tych spotkań czerpałam najwięcej. Dla przykładu podam, że po wysłaniu sesji 7-minutowej (sam początek, do zawarcia kontraktu na sesję z klientem) informacja zwrotna i dyskusja. co było w niej dobre, co wystarczające, a co można by zmienić, trwała 1.5 godziny! Wiem, że jest to wyróżnik na polskim rynku szkoleń coachingowych, a z doświadczenia wiem, ze nic tak nie rozwija, jak feedback sesji prowadzonych „na żywo" z rzeczywistymi klientami, a nie tylko z innymi uczestnikami szkolenia. Małgosia, Łukasz i Ula wykorzystują bardzo starannie czas podczas zjazdów, ale przede wszystkim dają wsparcie i uwagę pomiędzy sesjami. I jest tak nawet po zakończonym programie - kiedy zgłosiliśmy jako grupa brak wiedzy to temat "jak zaistnieć jako coach na rynku" Małgosia wyszła z proporcją spotkania Online, podczas którego opowiedziała nam o swoich początkach i dała rekomendacje, od czego zacząć. Dla mnie jest to wyraz szczerej, autentycznej chęci wspierania uczestników i absolwentów Szkoły. Podsumowując - gdybym miała jeszcze raz dokonywać wyboru Szkoły Coachingu, bez wahania wybrałabym Meritum. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w coachingu, jak i dla tych, którzy już coś potrafią, a chcą się nauczyć więcej. Indywidualne podejście, dostępność i inspiracje ze strony prowadzących są tym, co powoduje, że następny poziom kompetencji ccachingowych na pewno będę osiągać z Meritum".


magdalena krzysztoporska
Magdalena Krzysztoporska

"Jeśli ktoś szuka suchej teorii i definicji zamiast praktycznej nauki coachingu, w Meritum tego nie znajdzie. Nauka u Uli, Małgosi i Łukasza to niezwykle cenna i ciekawa podróż, gdzie punktem docelowym jest poznanie magii coachingu przez duże "C". Meritum to otwartość prowadzących, profesjonalizm i ogromna wiedza połączona z humorem i ciepła atmosferą. Dla mnie to mieszanka idealna. Polecam każdemu.

Magda Krzysztoporska
Pracownia Ciała i Umysłu
Tel.602 758 635
e-mail: kontakt@pracowniacialaiumyslu.pl


agata kluczynska
Agata Kluczyńska

"Co najbardziej cenię w życiu? Ludzi, dzięki którym wzrastam. Ludzi wielkich mentalnie, którzy kiedy pojawią się w moim życiu - wraz z nimi przychodzi rozwój, wiedza, uważność i z reguły dużo wysiłku oraz radości z osiągnięć. To wszystko znalazłam w Szkole Coachów Meritum! W czasie uczestnictwa w profesjonalnym programie „Mistrz coachingu" wielokrotnie przekonałam się, że można ciężko pracować i czerpać z tego ogromną przyjemność. Dzieje się tak wtedy, gdy pracuje się nad rozwojem swoich kompetencji i uczy od najlepszych. Pracując jako manager zarządzający wydawnictwem, oraz trener biznesu od 12 lat pracuję z ludźmi i poszerzam swoje „pudełko komfortu". Wydawało mi się, że wiem dużo i o sobie i o wspieraniu innych w rozwoju. W Meritum zostałam kompletnie rozpakowana z jakiegokolwiek pudełka. Stanęłam na środku i zobaczyłam siebie samą - bez ogródek, za to w ogromnej akceptacji. Jeśli chcesz odkryć w sobie pokłady drzemiących w Tobie możliwości, nauczyć się porządnego rzemiosła i poznać ludzi, którzy zapadną Ci w serce i umysł - tutaj to znajdziesz. Przygotuj się na pracę, pracę i jeszcze raz pracę... i mnóstwo radości i dobrej energii! Każdy dzień warsztatów to ogromna dawka ćwiczeń i wiedzy. Każdy czas między warsztatami - pełna dostępność i wsparcie. Jeśli tylko pracujesz - dostaniesz rzetelny feedbeck. Sedno tkwi w tym, że w Meritum Twój rozwój jest najważniejszy. I to Ty bierzesz za niego odpowiedzialność, a Małgosia, Ula i Łukasz dają to, co tylko można dostać od świadomego nauczyciela; wiedzę, warsztat, akceptację i duuużo przestrzeni, żeby rozwinąć skrzydła. Za to wszystko dziękuję wam z całego serca i niosę dalej w świat".


anna grzelak
Anna Grzelak-Zalewska

Program Szkolenia Coachów „Mistrz Coachingu" rozpoczęłam w kwietniu 2016, ukończyłam pierwszy etap, czyli spotkania 1-4 ACSTH i nadal kontynuuję rozwój kompetencji coachingowych na kolejnych etapach. Dlaczego rozpoczęłam przygodę ze Szkołą Meritum? Ponieważ daje możliwości poznania i opanowania wszystkich umiejętności potrzebnych do samodzielnego prowadzenia coachingu. Poszerza horyzonty, pozwalając każdemu znaleźć coś dla siebie I poznać szeroką gamę narzędzi, podejść i sposobów pracy z klientem. Szkoła Meritum to przemyślana konstrukcja programu, bardzo dużo praktyki podczas zajęć i poza nimi. Wsparcie ze strony prowadzących, w postaci feedbacków do przeprowadzonych sesji I ogromnej uważności na drugą osobę. Wszystko to dopełnione jest głęboko humanistycznym podejściem do pracy z ludźmi i przykładaniem dużej wagi do etyki w coachingu.

Dodatkowo czas w Szkole Coachów Meritum pozwolił mi:

  • z jeszcze większą uwagą słuchać mojego wewnętrznego głosu, mojej Intuicji, by móc odnaleźć ten właściwy sposób uważniejszego słuchania drugiego człowieka i usłyszenia go,
  • z jeszcze większą świadomością zwracać uwagę na własne blokady, aby móc zrozumieć pełniej przeszkody na jakie napotyka drugi człowiek w dążeniu do szczęścia, swojego celu I zmiany, aby pomóc mu zmierzyć się z tym I osiągnąć to, czego chce,
  • z jeszcze większą pewnością zaufać sobie, by być z drugim człowiekiem w takiej relacji, jaka potrzebna jest, aby uwolnić cały jego potencjał, potrzebny mu do bycia takim, jakim chce być oraz urzeczywistniać jego marzenia...

Polecam Meritum zarówno osobom, które chcą zostać coachami jak i coachom aktywnym zawodowo, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Jest to szkoła dla osób, które stawiają wiedzę I umiejętności na pierwszym miejscu.


emilia zyznowska
Emilia Żyznowska

Polecam Szkolę Coachów Meritum Małgorzata Misztal. Szkolenie "Mistrz Coachingu" - ACTP ICF to najlepiej przygotowany program szkoleniowy w jakim miałam okazję uczestniczyć. Wiedza i doświadczenie zespołu Małgorzaty Misztal. Urszuli Sadomskiej i Łukasza Kuźmy pozwoliło mi etycznie i profesjonalnie przygotować się do roli Coacha. Program oferowany przez szkolę jest bardzo intensywny, rozwojowy i w największej mierze - praktyczny. Trenerzy nie stosują półśrodków, bardzo się angażują i wymagają tego samego od uczestników, dzięki temu poznałam wiele narzędzi, które mogę stosować bez obaw w bieżącej pracy. Ogromnym atutem Meritum jest dostępność Coachów po zakończeniu programu. Wiem. że mając jakiekolwiek pytania i obawy służą swoją wiedzą, nie pozostawiając klienta .samemu .sobie. Spotkania przygotowane starannie, przemyślana agenda, masa doświadczenia i niesamowitej energii praktyków, którzy kochają .swoją pracę, dają silne fundamenty uczestnikom do dalszej pracy. Polecam z czystym sumieniem.


magdalena kwiatek
Magdalena Kwiatek

"W 2015 roku miałam przyjemność uczestniczyć w kursie coachingowym prowadzonym przez coachów PCC i MCC ICF ze Szkoły Coachów Meritum. Wybrałam tę szkole, ponieważ od pierwszej rozmowy z Małgosią Misztal poczułam się wysłuchana i zaopiekowania. Szczególnie urzekła mnie atmosfera jaką Małgosia z Łukaszem i Ulą stwarzali na każdym naszym spotkaniu. Miałam duży komfort pracy w tempie dopasowanym do moich potrzeb, możliwość zadania każdego pytania, które przyszło mi do głowy w kontekście wyzwań w pracy coacha, a także ogromną przestrzeń do uczenia się i informacji zwrotnej. Odpowiadało mi bardzo, ze spotkania odbywały się systematycznie, w określonym rytmie pozwalającym na testowanie i próbowanie. Dziękuję też za wspaniałą, otwartą atmosferę pełną radości i śmiechu, a właśnie w takim środowisku najbardziej lubię się uczyć. Niezwykle wspierające byty także wszelkie inspiracje dostarczane czy to przez Coachów Meritum, czy też członków naszej grupy szkoleniowej. Polecam Szkołę Coachów Meritum wszystkim, którzy są gotowi i chcą zwiększyć swoją świadomość oraz umiejętności przydatne w towarzyszeniu innym w rozwoju."


ewelina szomborg
Ewelina Gałęzowska-Szomborg

"Do Szkoły Mistrzów Coachingu trafiłam dzięki dobrze wycelowanej reklamie w Googlach i mailingu z odpowiednio dobranym przekazem i wskazaniem możliwości dla klienta. To już na wstępnie był ogromny plus. Kurs nie był pierwszym, a kolejnym w mojej praktyce Coacha. Ale pierwszym z akredytację ICF. Poszłam z oczekiwaniami otrzymania kolejnych narzędzi i przećwiczenia tego, co już potrafię. Wielu nowych narzędzi nie dostałam, ale dostałam coś, co bardzo trudno przekazać - Ula, Małgosia i Łukasz pokazali nam postawę Coacha przez duże „C". Moją dotychczasową wiedze i umiejętności ubrali w strukturę, niezwykle potrzebną by poprowadzić świadomy coaching. Model, na którym pracują nie jest tym znanym GROW, a bardziej rozbudowaną strukturą, która pozwala poruszać się elastycznie w trakcie sesji coachingowej - elastycznie podążać za klientem, słuchać go, być z nim i być uważnym na jego potrzeby. Mistrzowie Ula, Małgosia i Łukasz w niezwykły sposób uczą obserwacji i bycia „niewidocznym" dla klienta, po to by mógł on dotrzeć do sedna tego, czego potrzebuje. Ogromnie doceniam superwizje, na których otrzymywałam feedback z poprowadzonych przeze mnie sesji. Niosą one nieocenioną wartość w rozwoju Coacha i dają motywację do eksperymentowania z poznanymi podczas warsztatów umiejętnościami. Chcę także podziękować Małgosi i Łukaszowi za pomoc w sprawach formalnych - to duże wsparcie. Dzięki Wam przeszłam łagodnie i bez stresu przez wymagania formalne kilku instytucji. Polecam Szkołę Mistrzów Coachingu dla osób, które już wiedzą czym jest coaching - bo dostaną nową wartość, a Mistrzowie z pewnością poprowadzą Was w kierunku uzyskania akredytacji ICF, bo zależy im na człowieku. Polecam też tą szkołę osobom, które pierwszy raz będą doświadczać coachingu, bo tutaj w rzetelny sposób, już od pierwszych zajęć zostaną rozwiane wątpliwości czym coaching jest, a czym z pewnością nie".


lidia glowacka
Lidia Głowacka

Meritum to nie tylko Szkoła, to przede wszystkim ludzie. Do Szkoły Coachów przyszłam z przekonaniem, że nauczę się nowych technik, nowych narzędzi, dowiem się, jak wykorzystywać je w praktyce. Przyszłam już z jakimś bagażem doświadczeń szkoleniowych, trenerskich, doradczych. Wcześniej byłam tez na wielu szkoleniach narzędziowych. Przyszłam z założeniem, że zrobimy kilka scenek, dostaniemy narzędzia, ktoś będzie zadawał pytania, ktoś będzie odpowiadał, będziemy ćwiczyć i nauczę się, jak być coachem. Ale Ula, Małgosia I Łukasz dali mi coś zupełnie Innego. Pozwolili mi przede wszystkim poczuć, tak naprawdę poczuć i doświadczyć tego, jak to działa. Sprawili, że to się naprawdę działo, naprawdę stawało 1 okazało się, ze w coachingu nie da się udawać, nie da się grać. Było mnóstwo śmiechu, pojawiały się też łzy, ale dzięki temu to właśnie było tak prawdziwe. Największą wartością jakie daje ml Meritum jest obecność moich Mentorów I wsparcie, jakie od nich dostaję, jakie dostawałam wtedy, podczas szkolenia, ale przede wszystkim jakie dostaję teraz, kiedy nasze zajęcia się już skończyły. I za to Wam moi drodzy bardzo dziękuję.


agnieszka bozek
Agnieszka Bożek

"Szkoła Coachów Meritum to profesjonalny program kształcenia osób chcących nabyć i rozwijać kompetencje coachingowe w celu ich wykorzystania w pracy na rzecz osób indywidualnych oraz organizacji, który uzyskał akredytację International Coaching Federation Osoby prowadzące zajęcia oraz superwizje w ramach Szkoły Coachów Meritum - Małgorzata Misztal, Urszula Sadomska i Łukasz Kuźma posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z klientem coachingowym jak i uczeniu innych Do każdych zajęć są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, wykorzystują liczne narzędzia mające na celu pogłębić wiedzę uczestników i zwiększyć ich umiejętności prowadzenia sesji coachingowych, dbają również o stworzenie i utrzymanie pozytywnej atmosfery w grupie. Co jednak najważniejsze są szczerzy, otwarci i empatyczni, a ich zaangażowanie w uczenie innych znacznie przekracza to jakie mogłoby być oczekiwane. Polecam udział w akredytowanym programie szkoleniowym na poziomie ACSTH w Szkole Coachów Meritum. Moim zdaniem to korzystna inwestycja, zarówno pod względem zawodowym jak i osobistym".


agnieszka zylak
Agnieszka Żylak

"(...)Szkoła Meritum znaczy dla mnie ZMIANA. Zmiana myślenia o sobie, o pracy. W szkołę coachingu Meritum znajdziesz mnóstwo inspiracji, pełen profesjonalizm i merytorykę na najwyższym poziomie. Jednym z największym atutów Meritum, jest możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy, jaką można otrzymać od Gosi. Uli i Łukasza od pierwszych zajęć.
W czasie trwania kursu poznasz przydatne narzędzia coachingowe, przyjazną i bezpieczną atmosferę do ich ćwiczenia. Szkoła Meritum to także otwartość i elastyczność w podejściu do uczestnika kursu w trakcie warsztatów oraz poza zajęciami. Polecam Szkołę Meritum ponieważ uczą Coachingu przez duże C. W tej szkole na pewno dowiesz się czym coaching Jest a czym na pewno nie Jest. Kierują się etyką tego zawodu i także tego wymagają od uczestników. Ula, Gosia i Łukasz to ludzie pełni pasji, którzy zarażają swoim optymizmem i energią".


anna bykowska
Anna Bykowska

"Rozpoczynając szkolenie w Szkole Coachów Meritum miałam już za sobą pierwszy etap szkolenia dla Coachów w innej szkole i bardzo pozytywne doświadczenia. Wybierając szkołą przygotowującą do akredytacji ICF brałam pod uwagą szereg czynników. Jednym z nich było przygotowanie merytoryczne i doświadczenie prowadzących. Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tandem Małgosi i Łukasza oraz Ula, to doświadczeni Coachowie, którzy na bardzo wysokim poziomie dbają o merytoryką i przebieg procesu. Na każdym etapie szkolenia mogłam liczyć na wsparcie merytoryczne i rzetelny feedback oraz niezwykle cenne doświadczenia superwizyjne, które sprawiają, że wiedza i praktyka zdobyte w trakcie szkolenia budują mój warsztat Coacha i rozwijają samoświadomość. Bardzo Wam za to dziękują. Osobiście zwróciłam uwagę na niezwykle uczciwe i etyczne podejście do nas, jako uczestników szkolenia, ale co równie istotne do procesu coachingowego, jak i samej profesji, bazując zarówno na kodeksie etycznym ICF, ale również na spieczenie przyjętych zasadach etycznych. Dla mnie jest to niezwykle istotne i stanowi dodatkową wartość szkolenia. Cenią sobie Wasze poczucie humoru. Swoim swobodnym, a zarazem profesjonalnym podejściem budowaliście atmosferę zaufania, wspomagającą proces grupowy i proces uczenia się oraz dbaliście o nasz luz, dzięki czemu błędy popełniane na początku nauki nie bolały, aż tak bardzo, tylko motywowały do stawania się coraz lepszymi Coachami. Udział w Szkole Coachów Meritum uważam za bardzo dobrze podjętą decyzje i rekomendują naukę wraz z Małgosią Misztal, Ulą Sadomską i Łukaszem Kuźmą osobom, które chcą rozwijać swój warsztat oraz kompetencje coachingowe na najwyższym poziomie".


anna pruszko
Anna Pruszko

"Nad wyborem szkoły coachingu zastanawiałam się dwa miesiące. Studiowałam strony szkół, porównywałam programy nauczania, ilości godzin i ceny. Cały czas nie mogłam podjąć ostatecznej decyzji. W końcu wybrałam się na targi coachingu i tam spotkałam między innymi właścicieli Szkoły Coachów Meritum - Małgosię, Ulę i Łukasza. Długo rozmawialiśmy. Podobał mi się sposób, w jaki opowiadali o tym, co robią. Czuć było w tym pasję i ogromną wiarę w to, co robią. Podobało mi się też, że całą trójką przyszli na targi i można było ich poznać osobiście. Miałam na oku inną szkołę, ale zmieniłam decyzję i postanowiłam pójść do nich. Nie zawiodłam się. Są bardzo profesjonalni i niezwykle skuteczni. Już po dwóch weekendowych zajęciach byłam w stanie poprowadzić całą sesję coachingową. Jeśli miałam problemy czy wątpliwości zawsze służyli pomocą. Korygowali wszystkie błędy w prowadzeniu sesji na bieżąco, więc nie było jak wyrobić złych nawyków. Od razu też podali listę dobrych książek do przeczytania, więc nie trzeba było błądzić w gąszczu literatury na ten temat. Są bardzo kompetentni, konkretni i bezpośredni, wspaniale się uzupełniają. Przekazują masę wiedzy w bardzo zrozumiały sposób, a jednocześnie wprowadzają lekką atmosferę na zajęciach, jest humor i dużo śmiechu ale też i ciężka praca. Na zajęciach jest dużo praktycznych ćwiczeń, od razu można przećwiczyć to, czego się nauczyło".


anna gucwa
Anna Gucwa

"Przychodząc na kurs coachingu w szkole coachingu Meritum nie miałam do końca pewności czy na nim zostanę. Wybrałam dzień próbny i przekonałam się, że to dobry wybór. Pracując z ludźmi i realizując usługi rozwojowe zauważyłam jak wiele koncepcji coachingu jest rozpowszechnianych, jak wiele podejść można w nim realizować. Prowadzący pokazują coaching w jego prawdziwej odsłonie- dobrej intencji, bez manipulacji, bez wchodzenia w przestrzeń klienta. Podczas kursu zwracają uwagę na zachowania, które sprawiają, że klient chce się otworzyć, ma przestrzeń do odkrywania siebie. Zaletą jest to, że podczas warsztatu odbywa się bardzo wiele ćwiczeń praktycznych, jest możliwość doświadczania i otrzymywania informacji zwrotnej. Dla mnie osobiście ważne było to, że mogłam z Prowadzącymi rozmawiać o własnych wątpliwościach, potrzebach, zawsze mogłam liczyć na ich uważność i pomoc. Kolejnym ważnym dla mnie elementem była możliwość nagrywania dowolnej ilości sesji i otrzymania informacji zwrotnych z rzeczywistej pracy z klientem. Małgosia, Łukasz i Ula, to ludzie, którzy robią to z pasją w zgodzie ze swoimi przekonaniami. To widać i to czyni ich wyjątkowymi. Zapraszam na kurs".


adriana matlosz
Adriana Matłosz-Mouneimne

"(...)pracując na stanowisku Trade Marketing & Category Managera oczekiwano ode mnie m.in. dobrej i skutecznej komunikacji z zespołem marketingu, z zespołem sprzedaży jak i na poziomie klienta. Zarówno w coachingu jak i w skutecznej komunikacji niezbędna jest empatyczna osobowość. I pomyślałam, że rozwój 11 kompetencji coacha w ramach szkolenia „Mistrz coachingu" mógłby tylko pomóc mi lepiej wykonywać moją dotychczasową pracę zawodową. Postanowiłam spróbować i zaufać szkole Meritum. Nie pomyliłam się, to był dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Ale przede wszystkim była to bardzo intensywna praca nad rozwojem osobistym. Na każdym etapie tej pracy otrzymywałam merytoryczne i bardzo wartościowe wsparcie ze strony coachów Meritum - Uli, Małgosi i Łukasza. To, co mi się też bardzo podobało to indywidualne podejście do każdego z uczestników szkolenia. Dlatego polecam szkołę Meritum, a Uli, Małgosi i Łukaszowi dziękuję za ich autentyczność, energię, inspirację i coaching w czystej postaci".


joanna gawinek
Joanna Gawinek

"Szkołę Coachingu Meritum tworzą ludzie z ogromną wiedzą o coachingu. potężnym doświadczcniem trenerskim oraz autentyczną misją dzielenia się tym ze swoimi studentami. Zajęcia prowadzone w niesamowitej atmosferze, oparte są przede wszystkim na praktyce. Od razu można doświadczyć, jak to jest prowadzić sesję coachingową. Szczerze polecam Meritum każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do studenta, a także wsparcie na każdym etapie rozwoju. Mimo, że już ukończyłam kurs, w dalszym ciągu mogę liczyć na pomoc Uli, Małgosi czy Łukasza przy rozwijaniu własnego biznesu. To wyjątkowi ludzie. Nauczyli mnie, czym jest profesjonalny coaching! Dziękuję im za to!"


dorota stankowska
Dorota Stankowska

Czy tak, jak ja lubisz pomagać ludziom? Jeśli chcesz nauczyć się, jak przeprowadzać najskuteczniejsze sesje coachingowe, koniecznie skorzystaj ze szkoleń proponowanych przez Szkołę Meritum. Jest to miejsce, które skupia tylko najlepszych trenerów z akredytacjami International Coach Federation i to tymi najwyższymi MCC i PCC! Ja dzięki temu czułam się bezpiecznie i pewnie. Otrzymuję informacje na najwyższym poziomie. Kompetencji coacha, trenerzy uczą poprzez ćwiczenia praktycznie, dzięki czemu można od razu przystąpić do działania. Wszyscy trenerzy nie tylko w prosty i skuteczny sposób przekazywali wiedzę, ale przede wszystkim są to osoby o wielkim sercu i olbrzymiej empatii dla studentów. Pomimo tego, że wcześniej nie miałam doświadczenia z profesjonalnym coachingiem to po ukończeniu „Mistrza Coachingu” naprawdę czuję się w tym zakresie po mistrzowsku. Obiektywnie oceniają to moi klienci, którzy osiągają niesamowite rezultaty po przeprowadzonych przeze mnie sesjach. \ Szczerze polecam,
Dorota Stankowska
lekarz dentysta, trener, coach, autorka książki „Bądź bystry u dentysty”, właściciel kliniki stomatologicznej Stankowscy&Białach i Centrum Szkoleniowego dla Dentystów; Akademia Dawsona Polska


iwona zolnierczyk
Iwona Żołnierczyk

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Meritum, bratam udział w szkoleniu Mistrz Coachingu, aprobowanego przez ICF na poziomie ACSTH. Proces szkoleniowy w szkole Meritum uważam za bardzo satysfakcjonujący. Prowadzący - Małgorzata Mi.sztal, Łuka.sz Kuźma oraz Urszula Sadomska to osoby niezwykle kompetentne oraz profesjonalnie podchodzące do tematu, pod każdym względem. Oprócz rzetelnej wiedzy merytorycznej dostałam od nich dużo więcej - wsparcie i inspiracje. Szkolenie Mistrz Coachingu jest precyzyjnie dopracowane, przemyślane, daje dużo przestrzeni do własnej pracy. Podejmując naukę w tej szkole nie zdawałam sobie sprawy, że po zakończeniu szkolenia prowadzący będą poświęcać swój czas na odsłuchiwanie naszych sesji, rozmowy na skype, feedback oraz na dodatkowe spotkania z grupą. Myślę że każdy coach powinien korzystać z superwizji, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna Małgosi, Łukaszowi oraz Uli za stwarzanie nam do tego przestrzeni. Współpracę ze Szkołą Coachów Meritum uważam za wartościową dla mojego rozwoju osobistego i zawodowego. Postawa prezentowana przez prowadzących jest adekwatna do tytułu szkolenia, po prostu mistrzowska.


karolina ledzinska
Karolina Ledzińska

Dziękuję Szkole Coachów Meritum za zaangażowanie, pasję widoczną w każd3on elemencie szkolenia, pełen profesjonalizm. To Szkoła w której nawet przez minutę nie miałam poczucia, że tracę czas. Wspólne odkrywanie rzeczy nowych i tych oczywistych dało mi nowe spojrzenie na relację i pracę z ludźmi. To co teraz wiem na pewno — Dobrze zadane pytanie wnosi więcej niż najlepsza podpowiedz. Oby jak najwięcej prawdziwego coachingu wśród osób zarządzających zespołami ludzkimi a możemy osiąggnąć wszelkie wyniki nie tracąc przy tym z oczu indywidualności człowieka.


lukasz pniewski
Łukasz Pniewski

Od pierwszego mojego kontaktu z Małgosią czułem się traktowany profesjonalnie i rzeczowo. Trenerzy w szkole Meritum mają wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas zajęć oraz poza nimi. Kilkukrotnie zdarzyło mi się pytać trenerów o kwestie merytoryczne poza godzinowym czasem szkolenia - nigdy nie zostałem odesłany z kwitkiem. Zajęcia prowadzone były w taki sposób, że bardzo krótkim czasie byłem w stanie zdobyć nowe kompetencje zgodne ze standardami ICF. Dużym atutem pozamerytorycznym był dla mnie na pewno proces płatności. Małgosia zgodziła się rozłożyć moją płatność na raty - sam wybrałem terminy, w których najwygodniej było mi uregulować płatności.


marek jaworek
Marek Jaworek

Gdy zdecydowałem się rozpocząć naukę coachingu, rozpocząłem bardzo skrupulatne weryfikowanie wąskiego rynku dostępnych szkoleń ACSTH/ACTP akredytowanych przez ICF Szukałem jak najbardziej kompetentnych, doświadczonych i wiarygodnych nauczycieli Po szeregu rozmów z Łukaszem Kuźmą i Małgosią Misztal, zdecydowałem się na MERITUM, w poczuciu, że podejmuję najbardziej słuszną decyzję. W trakcie szkoleń i trwających równolegle z nimi superwizji, zostałem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczony. Małgosia Łukasz i Ula, to osoby zasługujące na miano mistrzów - nauczycieli, którzy są tym. czego uczą. Sprawiają to pasja i kompetencje, koherentność tego jacy są, z tym, czego uczą. Wiele się nauczyłem, a moi klienci są zadowoleni z tego co ode mnie dostają. Mam poczucie, że uczyłem się od najlepszych coachów i nauczycieli coachingu w Polsce. Gorąco ich polecam.


michał nowak
Michał Nowak

Wybrałem szkołę coachów Meritum z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że prowadzący ją coachowie są coachami certyfikowanymi w ICF na najwyższym - mistrzowskim poziomie. Jak zdobywać wiedzę i umiejętności - to tylko od doświadczonych i zweryfikowanych trenerów. Po drugie dlatego, że szkoła i jej kursy są akredytowane przez ICF. Co więcej, możliwość realizacji kursu i nabywania doświadczeń etapami, które zapewnia szkoła, też były dla mnie ważnym elementem przy wyborze szkoły. Nie zawiodłem się - każde spotkanie w ramach kursu było wartościowe i budowało moje kompetencje coachingowe. Wiedza była przekazywana w bardzo praktyczny i poparty wieloma przykładami sposób. Natomiast ćwiczenie procesu i narzędzi coachingowych w kameralnej grupie powodowało, że już po drugich zajęciach byłem gotowy przeprowadzić swoją pierwszą sesję z klientem. Polecam szkołę Meritum.


ola kaminska
Ola Kamińska

"Meritum Szkoła Coachów to przede wszystkim Małgosia, Ula i Łukasz - ludzie pełni miłości, życzliwości, i wiary w drugiego człowieka. To ludzie, którzy uczą szacunku i zaufania do siebie samego tak potrzebnego w zawodzie coacha. To profesjonaliści, którzy rzeczowo wprowadzają w świat coachingu, ucząc wykorzystania narzędzi coachingowych w pracy z drugim człowiekiem. Dzięki Szkole Meritum i coachingowi zdobyłam kompetencje i umiejętności w prowadzeniu sesji, uważnym słuchaniu i celnym zadawaniu pytań. Co więcej, pogłębiło się i ustabilizowało moje poczucie własnej wartości i nadzieja na lepsze jutro. I to chyba najważniejsze - szkolenie w Meritum się skończyło, a Małgosia, Ula i Łukasz są do dziś służąc swoim czasem, uwagą i przyjaźnią".


radoslaw porebski
Radosław Porębski

Poprosili mnie o referencje, Dlaczego mnie? Po co im moja opinia? Kim Ja Jestem? - takie pytania zadałbym sobie gdyby ktoś mi je zadał przed szkoleniem z Małgorzatą Misztal, Urszulą Sadomską i Łukaszem Kuźma. Po szkoleniu z „Ich troje" nie zadaje sobie takich pytań. Gdybym miał na nie jednak odpowiedzieć - To odpowiedź brzmi: mają taki „wybór" to wybrali mnie :))) Tak, tak, tak.,., patrząc na Ich pracę z uczestnikami szkolenia obudziłem w sobie świadomość możliwości dokonywania „wyboru" i bycia prawdziwym sobą . Zaczęło się jak zawsze.... następne szkolenie z certyfikatami... jak super;)) kolejny dyplom, możliwość awansu w pracy. Jestem Coachem - super brzmi... Certyfikat ICC - nie Ja od razu chcę PCC - Ile kosztuje, ile trzeba pracować, ile spotkań odbyć i cała reszta K...a jak szybka szlak trafił wszystko co przez wiele lat się uczyłem, jaką wiedze miałem !!! Chciałem zrezygnować po drugim zjeździe... Ja nic nie wiem, nic nie umiałem !M Nie potrafiłem pierwszy raz w życiu odpowiedzieć sobie na pytanie: Co się dzieje?!!! Dzisiaj mam świadomość: Co się działo. Co się dzieje i Co się będzie działo :)))) Co się działo - w moim umyśle doszło do buntu „EGO" (bycia najlepszym, najdoskonalszym, nie przyjmującym krytyki, bojącym się oceny itp. do wszystkiego co „naj" Otwierałem w sobie miejsce na dokonanie wyboru między muszę to zrobić ponieważ otoczenie tego ode mnie wymaga a moim pragnieniem bycia po prostu Radkiem (małym, dużym, dojrzałym, nie dojrzałym, odpowiedzialnym, nieodpowiedzialnym). Zaznaczam to boli;((( Co się dzieje - jestem w świadomym procesie dokonywania wyboru między tym co pragnę robić a tym co robię, buduję fundamenty do świadomego uczestnictwa w „moim życiu" samego siebie. Zaznaczam to ciężka praca:))) Co się będzie działo - dzięki Małgosi, Uli i Łukaszowi nic się wreszcie nie będzie działo. Działo bez mojego uczestnictwa IM Wszystko będę kreował ponieważ mam taki „wybór" „Ich troje" to trzy żywioły ; Łukasz jest dla mnie ogniem, który jak się rozpali jest nie do ugaszenia, wie co ma robić i to robi, ma moc i ją wykorzystuje, jak nie obronisz się spali Cię, daj jednak poczucie ciepła i chroni od chłodu otoczenia Małgosia jest dla mnie wodą która delikatnie obmywa, gładzi i chłodzi, jednak przychodzi taki moment że staje się falą tsunami, która przychodzi i zabiera wszystko a później znowu gładzi I obmywa, daje po prostu życie. Ula jest dla mnie powietrzem, które „jest" i „będzie", nie słychać jej i nie widać a przecież jest, czuję Ją, wiem że jest, obserwuje, przylatuje i odchodzi, nawet nie wiedziałem że była a odcisnęła tak wielkie wrażenie Nie ufajcie temu co piszę, odrzućcie wszystko co do tej pory wiecie, wiedza którą posiadacie nic wam nie da, tylko czysty umysł pozwoli wam doświadczyć bycia z tymi cudownymi ludźmi. A jak pozwolicie sobie to będziecie posiadali świadomość czym jest coaching, posiądziecie umiejętność słuchania siebie a może później innych, bycia obok a nie przed kimś, akceptacji a nie oceny, świadomości, a nie wiedzy, wyboru a nie wybierania I na koniec świadomości i odpowiedzialności procesu coachingowego a nie posiadania tytułu Coacha. ..tyle, nic więcej nie mam o „ich troje" do napisania.
Radek uczestnik kursu „Mistrz Coachingu"


magdalena gołaszewska
Magdalena Gołaszewska

Miałam wielkie szczęście spotkać ludzi z Meritum na swojej drodze. Stali się inspiracją i drogowskazem. Dali mi swoją wiedzę, pasję, delikatność, szacunek i ciekawość. Dali wiele dobrego. Wiele wartości. Wiele prawdy. Dziękuję Im. I polecam Ich z całego serca.


rafal kawalerski
Rafał Kawalerski

Jeszcze niedawno moja wiedza o coachingu była niewielka. W gąszczu wielu szkoleń i kursów do przyswojenia wiedzy z tego tematu, postanowiłem zaufać Szkole Coachów Meritum, choć wtedy nie byłem pewny, czy był to słuszny wybór. Spróbowałem, ponieważ w programie znalazło się spotkanie wprowadzające, po którym mogłem zrezygnować. Zostałem do końca i nie żałuję. Kurs prowadzony był bardzo profesjonalnie z coachami akredytowanymi na poziomie MCC i PCC. Duży nacisk na praktykę, pozwolił mi bardzo szybko zrozumieć na czym to wszystko polega i przyswoić 11 Kluczowych Kompetencji Coachingowych oraz zasad Kodeksu Etycznego ICF. Po zakończeniu kursu wiem. że nie pozostaję sam. Zawsze mogę coś skonsultować, podesłać sesję do oceny moich postępów i liczyć na wsparcie moich mentorów. W czasie kursu poznałem wiele ciekawych osób. a zdobyta wiedza pozwala mi pomagać innym, co bardzo sobie cenię. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych szkoleń, odbytych sesji, ciekawych rozmów i wspaniałej atmosfery, która towarzyszyła nam przez cały czas trwania kursu. Serdecznie polecam


dorota danisiewicz
Dorota Danisiewicz-Makowiecka

Udział w zajęciach Szkoły Coachów był dla mnie okazją do zajrzenia w siebie, bo wniosek (jeden z wielu zresztą) jaki mi się nasunął po udziale w zajęciach, to taki, że pracę coacha trzeba zacząć od siebie. To, czego się jeszcze nauczyłam, że najważniejszy jest człowiek, to za nim trzeba podążać. Choć ta podróż czasami naraża nas na konieczność puszczenia się bezpiecznej barierki, jaką jest osławiona "sekwencja". Operacyjnie zaś - nauczyłam się struktury, poznałam drogowskazy i czułam silną motywację do próbowania, ryzykowania. Co do kontaktu z Wami - zawsze wspierająco, zawsze w punkt, zawsze konkretnie.
Dziękuję za wszystko.


monika kwasnik
Monika Kwaśnik

Studia podyplomowe, czy szkolenia? Rozważałam jedno i drugie, wybrałam Szkołę Coachów Meritum. Nie żałuję tej decyzji, bo czas spędzony z Małgosią, Łukaszem i Ulą okazał się dla mnie bezcenny. Sposób prowadzenia zajęć był dla mnie największym zaskoczeniem. Na własnej skórze doświadczyłam, czym jest coaching w praktyce. Otrzymałam solidne i twarde podstawy, dzięki którym mogę dalej się rozwijać z przekonaniem, że to co robię przyniesie korzyść innym. Atmosfera panująca na szkoleniu była bardzo przyjazna, otwarta i pełna akceptacji, a prawo do popełniania błędów było najlepszą droga do rozwoju. Z czystym sumieniem polecam Szkołę Coachów Meritum.


alicja iwicka bajko
Alicja Iwicka-Bajko

Szukając swojej nowej drogi zawodowej trafiłam do szkoły… SZKOŁY COACHÓW MERITUM. To wyjątkowa szkoła, gdzie nie stawia się dwój, nie ma klasówek ani zadań domowych, a nauczyciele są ciepli, otwarci i przyjaźni uczniom. Nie było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem, wcześniej były roczne studia podyplomowe. Myślałam, że o coachingu już dużo wiem, a zajęcia w MERITUM, będą tylko takim dodatkiem, uzupełnieniem. Szybko się okazało, że jest zupełnie odwrotnie – cała moja dotychczasowa wiedza okazała się dodatkiem do tego czego nauczyłam się w MERITUM. Znakomicie ułożony program nauki, doskonale przygotowani prowadzący, prawdziwie przyjacielska atmosfera sprawia, że aż nie chce się wychodzić z zajęć. Prowadzący ULA, GOSIA i ŁUKASZ to prawdziwi pasjonaci, idealnie zgrany team, po prostu kochają to co robią. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, służą radą i pomocą także poza zajęciami (telefon, skype, e-mail). Na szczególną uwagę zasługuję też bardzo elastyczna, dostosowana do możliwości zainteresowanego forma rozliczenia. SZKOŁĘ COACHÓW MERITUM polecam każdemu, kto chce poznać istotę coachingu, myśli o tym tak jak ja w kategorii nowej drogi zawodowej, kto stawia sobie nowe cele w rozwoju osobistym, temu kto pragnie dowiedzieć się tego wszystkiego od profesjonalistów, zgodnie z najwyższymi standardami wytyczonymi przez największą ogólnoświatową organizację coachingową International Coach Federation (ICF).


sylwia romańska
Sylwia Romańska

Miałam przyjemność rozwijać swoje umiejętności w Meritum. Kilka miesięcy solidnej dawki wiedzy, wspaniałego otwartego podejścia zaowocowało certyfikatem. Przygotowanie do roli coacha przygotowane profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam :)


anna kulas
Anna Kulas

Udział w kursie w szkole coachingu Meritum był dla mnie stanowczo czymś więcej niż tylko pozyskaniem wiedzy na temat coachingu czy nauką przeprowadzania sesji coachingowych. Oczywiście poznałam wielu wspaniałych ludzi i z zapartych tchem przyglądałam się demo sesji coachingowych, szczególnie tym przeprowadzanych przez Małgosię Misztal. Jednak najważniejsze było dla mnie odkrywanie magii pytań coachingowych. Po ukończeniu szkoły Meritum wiem, że jedno pytanie może odmienić życie człowieka... Nauczyłam się patrzeć "coachingowo" na świat i moje życie. Teraz kiedy sama przeprowadzam sesje coachingowe i mogę się cieszyć owocami pracy moich klientów z wdzięcznością myślę o Szkole Meritum.


marzena rogowska
Marzena Rogowska

W 2016 roku miałam przyjemność rozpocząć kurs „Mistrz Coachingu”, organizowany przez Szkołę Coachów Meritum, co okazało się być niezwykle wartościowym doświadczeniem z kilku względów. Najistotniejszym elementem była dla mnie wiedza (w tym stopień akredytacji - MCC, PCC) wszystkich trzech trenerów, co stanowiło główny powód wybrania właśnie Szkoły Meritum z oferty dostępnej na rynku. Akredytacja (ACTP ICF) szkolenia stanowiła dodatkowy atut oraz była poświadczeniem jakości przekazywanej wiedzy zgodnej z etyką ICF, co potwierdziło się w trakcie spotkań. Fantastyczni prowadzący - osoby przede wszystkim kompetentne, otwarte i pełne zrozumienia przez co zajęcia prowadzone były z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i uważnością na potrzeby grupy. Liczebność przytaczanych sytuacji „z życia”, tj. z doświadczenia trenerów była dużą wartością, ponieważ rozwiewała wątpliwości i tym samym dostarczała wiedzy popartej praktyką. Zarówno po, jak i w trakcie szkolenia można liczyć na wartościowy feedback oraz wsparcie. Dodatkowym plusem była przewaga praktyki nad teorią. Wiedza teoretyczna przekazana została w sposób jasny i zrozumiały, a następnie trenowana w trakcie ćwiczeń, których dobór pozwalał z łatwością przyswoić konkretne zagadnienie podczas procesu. Atmosfera panująca na każdych zajęciach była bardzo pozytywna, pełna życzliwości i otwartości. Trenerzy wykazywali się dużą cierpliwością oraz poczuciem humoru, które również pozytywnie wpływało na ogólny odbiór szkolenia. Ponadto organizacja oraz zadbanie o szczegóły stricte techniczne - na najwyższym poziomie! Szkoła godna polecenia, a trenerzy (fantastyczne osoby) warci poznania!


dorota bieniek
Dorota Bieniek

Odbyte przeze mnie warsztaty w Szkole Gachów Meritum w ramach programu "MISTRZ COACHINGU" - ACTP ICF stały się doskonałym uzupełnieniem moich kompetencji zawodowych. Warsztaty były prowadzone profesjonalnie, ciekawie z pasją, zawierały przykłady z codziennej praktyki coacha. Taki poziom merytoryczny zajęć, był niewątpliwie wynikiem szerokiej wiedzy praktycznej prowadzących. Szczególnie należy podkreślić nacisk, jaki stawiano na praktyczne prowadzenie sesji przez adeptów, oraz postępowanie zgodnie z kodeksem etycznym IGF. Sesje coachingowe, jakie prowadziliśmy w swoich grupach ,oraz informacje zwrotne jakie otrzymywaliśmy po sesjach były kamieniami milowymi naszego rozwoju jako przyszłych coachów. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Szkołę Coachów Meritum jako rzetelnego Partnera i organizacje, która stawia jakość i etykę na pierwszym miejscu swojej działalności. Wybierając tą szkołę można być nie tylko zadowolonym, ale dobrze przygotowanym do prowadzenia usług coachingowych.


sebastian paszke
Sebastian Paszke

Szkoła Coachów Meritum to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Nauczyciele z Meritum troszczą się o ludzi nawet poza zajęciami i szkołą. Praktyczna nauka przekazana przez specjalistów z Meritum dała mi zrozumienie procesów, które składają się na dobry coaching. Szkoła nauczyła mnie nie tylko jak być coachem, ale jak lepiej rozmawiać z ludźmi.


marisuz jung
Mariusz Jung

Wiosną 2016 roku brałem udział w szkoleniu „Mistrz Coachingu" organizowanym przez Szkołę Coachów Meritum. Szkolenie obejmowało cykl czterech, weekendowych spotkań prowadzonych przez Małgorzatę Misztal, Urszulę Sadomską i Łukasza Kuźmę. Wybór szkoły poprzedzony był intensywną analizą możliwości rynkowych. To, co na początku zwróciło moją uwagę to strona internetowa, która zawiera wszystkie potrzebne informacje w przejrzystej i czytelnej formie, co jest bardzo istotne z uwagi na złożoność procesu uzyskiwania akredytacji . Uznałem, że to dobry zwiastun sposobu przekazywania wiedzy i nie myliłem się. Szkolenie prowadzone było w bardzo przemyślany i metodyczny sposób. Nacisk położony był na praktyczne aspekty kształcenia, choć dostarczono także solidną dawkę teorii. Wszyscy prowadzący wykazywali się dużym zaangażowaniem i autentyczną troską o jak najlepsze wykorzystanie czasu podczas szkolenia. To bardzo uczciwe i profesjonalne podejście. Prowadzący zadbali także o to, aby liczebność grup szkoleniowych zapewniała komfort i interaktywność. Krótko mówiąc: jakość, a nie ilość. Atrakcyjna forma szkolenia oraz świetna atmosfera to nie jedyne, ale bardzo ważne atuty. Z dużym przekonaniem rekomenduję Szkołę Coachów Meritum.


wieslaw talik
Wiesław Talik

Udział w Szkole Coachów MERITUM okazał się strzałem w dziesiątkę! Program „Mistrz Coachingu" z nawiązką spełnił moje oczekiwania. Zajęcia były prowadzone metodą warsztatową, w sposób merytoryczny i profesjonalny. Nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie przekazywanej wiedzy. Przyjazna atmosfera oraz życzliwość prowadzących - Małgosi, Uli i Łukasza - to kolejne atuty Szkoły. Na uwagę zasługuje także fakt uzyskania rzetelnych i budujących informacji zwrotnych, łatwość kontaktu i dostępność prowadzących w trakcie trwania kursu i po jego zakończeniu. Jeśli coaching przez duże C, to tylko w Szkole Coachów MERITUM. Polecam!


paulina poplonikowska
Paulina Popłonikowska

Całym sercem polecam Szkołę Coachów Meritum! Wszystkie spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Prowadzący mają ogromną wiedzę i rzetelnie przekazują ją swoim kursantom. Oprócz tego są przesympatyczni! Nie mogłam trafić lepiej :)

konrad gigiel
Konrad Gigiel

Zainteresowany rozwojem osobistym i coachingiem wziąłem udział w szkoleniu „Mistrz Coachingu" - poznanie 11 kluczowych kompetencji coacha ICF w praktyce. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze szkoły oraz kursu poznawania i nauki coachingu spędziłem sporo czasu na poszukiwaniu odpowiedniej, świadomy wybór na miarę ówczesnych możliwości skierował mnie do szkoły Meritum. Podczas zajęć miałem okazję poznać każdego z trenerów, coachów Ulę, Małgosię i Łukasza. Ich doświadczenie i wiedza oraz umiejętność jej przekazywania to niewątpliwy duży atut tej Szkoły. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony na szkoleniu. Począwszy od przyjaznej atmosfery, która panowała na zajęciach, poprzez sposób przekazywania wiedzy, a kończąc na merytorycznych treściach. Szczególnie zacząłem je doceniać w trakcie późniejszej swej praktyki. Zajęcia były bardzo ciekawe, a nacisk na praktyczne stosowanie przekazywanej wiedzy jest bardzo owocny. Bardzo ważną i docenianą przeze mnie rzeczą jest późniejszy, już po zakończeniu szkolenia, kontakt z prowadzącymi. Są otwarci na konsultacje i dzielenie się swoją wiedzą. Także to niewątpliwie duże wsparcie dla osób początkujących w świecie coachingu. W pełni rekomenduję Szkołę Meritum wszystkim zainteresowanym coachingiem.


wojciech krzowski
Wojciech Krzowski

Spotkania w Szkole Coachów Meritum to przyjemność. Zajęcia są solidnie przygotowane, kompetencja i cierpliwość Prowadzących ogromna. Mam doświadczenie w budowaniu dobrych relacji handlowych, i tym bardziej doceniam przekazaną mi wiedzę. Pytania, które stawia coach przed Klientem są też często pytaniami, które mogę zadać sobie. Rozpoczynając "przygodę" z coachingiem, nie spodziewałem się, że tak wiele dobrego może mnie spotkać. Coaching skłania do refleksji. Stawia fundamentalne pytania, na które znajduję odpowiedzi; jeszcze bardziej rozwijam swoje dobre relacje z Rodziną, Przyjaciółmi, Klientami. Coaching to też nowy zawód. To zarabianie na życie. To nowe spojrzenie na własne życie. To jest też ogromna lekcja pokory, wrażliwości i cierpliwości.

Polecam Państwu Szkołę Coachów Meritum, bo to szkoła kompetencji, solidności, etyki i odpowiedzialności.
Wojciech Krzowski


gabriela tyrna
Gabriela Tyrna

Jedyna taka szkoła coachingu w Polsce! Maksimum praktyki. W bardzo krótkim czasie nauczyłam się prowadzić profesjonalne sesje coachingowe. Wysoki poziom i dużo wiedzy ale też ciepła i życzliwa atmosfera na zajęciach. I co ważne akredytowany program szkoleniowy, więc chwila moment i można zostać akredytowanym coachem działającym w oparciu o standardy i kodeks etyczny międzynarodowej organizacji ICF. Serdecznie polecam!


patrycja smolik
Patrycja Smolik

Patrząc z perspektywy czasu to bardzo się cieszę, że kiedyś zdecydowałam się na szkołę Meritum. Teraz całkowicie świadomie mogę dać 5* m.in. za takie kwestie (bardzo istotne dla mnie, choć pewnie dla wielu innych osób też): -szkolenia są z najwyższymi akredytacjami ICF, po których można się ubiegać o MIĘDZYNARODOWĄ akredytację coachingową, -zajęcia prowadzą PRAKTYCY na poziomie MCC i PCC, chętnie dzieląc się wiedzą i bezcennym doświadczeniem, pomagając na każdym etapie, podążając za każdą osobą indywidualnie, co stwarza sprzyjającą atmosferę do zgłębiania tematu. Dają z siebie megatony zaangażowania i zainteresowania zarówno w trakcie szkolenia jak i po jego zakończeniu. I na koniec podsumowując: jak się uczyć, to od NAJLEPSZYCH, bo przecież, jak coś robimy, to chcemy to robić dobrze. Wszystkim rozważającym podjęcie szkolenia, proponuję kontakt z Małgosią, Ulą i Łukaszem, z pewnością wszystko wyjaśnią i doradzą.


małgorzata pachlita-powalska
Małgorzata Pachlita-Powalska

Krótko zwięźle i na temat... ;)
Szkoła pełna profeska - trenerzy z dużym zaangazowaniem, wiedzą praktyczną i poczuciem humoru. Szkolenie treściwe, dużo ćwiczeń praktycznych i inspirująca do działania atmosfera. Warto podążyc w podróż coachingową z Meritum! Dla mnie to szkolenie było przyczynkiem do wielu zmian - tych wewnętrznych i zewnętrznych.
Magiczny proces ku lepszemu życiu się rozpoczął ;)


małgorzata wąsowska
Małgorzata Wąsowska

Znam osobiście Małgosię i Łukasza i uważam to za zaszczyt! To bardzo mili i sympatyczni ludzie, a przy tym świetni fachowcy w coachingu. Jeżeli ktoś chce uzyskać fachową wiedzy, opartą o standardy ICF oraz dowiedzieć się na czym polega coaching i zobaczyć praktyków w pracy to to bardzo dobry adres! Cieszę się, że mam z nimi kontakt do dzisiaj. Bardzo sobie cenię tę znajomość, a szkołę polecam.


renata osuch
Renata Osuch

Jako manager potrzebowałam rozwinąć kompetencje coachingowe. Zupełnie nie wiedziałam jakie szkolenie będzie dla mnie najlepsze i dlaczego, po rozmowie i spotkaniu z Małgosią nie miałam już żadnego dylematu. Teraz patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nauka coachingu z Meritum była najlepszą decyzją, a zarazem inwestycją w siebie. Polecam wszystkim, którzy jako managerowie chcą rozwinąć kompetencje coachingowe i wykorzystać je w swojej codziennej pracy.


joanna wojasiewicz
Joanna Wojasiewicz

Cóż mogę powiedzieć ponad to co napisali już inni. Poza profesjonalizmem, wiedzą i chęcią dzielenia się nią, a także mnóstwem ćwiczeń praktycznych, ja doceniam i dziękuje za serce i "misyjne" traktowanie swojego zawodu, co bardzo przekładało się na zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy. Dzięki Wam wychodzę jako profesjonalny, samoświadomy coach, z dużym szacunkiem do drugiego człowieka Dziękuje!!!


dorota rak
Dorota Rak

Od dłuższego czasu zamierzałam zapisać się do szkoły coachingu. Zależało mi na znalezieniu programu szkoleniowego opartego o najwyższe standardy, prowadzonego przez ekspertów. Wybór szkoły okazał się nie lada wyzwaniem, gdyż oferta na rynku jest bardzo różnorodna i jako osoba nieznająca wówczas dobrze tematu, nie wiedziałam na co warto zwrócić uwagę.

W 2016 zdecydowałam się na udział w programie „Mistrz Coachingu” i dzisiaj bardzo cieszę się, że mój wybór padł właśnie na szkołę Meritum.

Co z mojej perspektywy jest ogromnym atutem tego programu ?
- duża dawka wiedzy praktycznej, wiele godzin ćwiczeń,
- nacisk na wysoką jakość oraz etykę pracy coacha,
- regularny feedback oraz ogromne wsparcie ze strony prowadzących zarówno w czasie szkolenia jak i po jego zakończeniu,
- materiał ułożony w taki sposób aby słuchacze potrafili po ukończeniu szkoły przeprowadzać samodzielnie wartościowe sesje z klientami,
- pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza merytoryczna prowadzących
- do plusów płynących z wyboru aprobowanego przez ICF programu szkoleniowego (ACTP) chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Szkolenie Mistrz coachingu było dla mnie niezwykłą i inspirującą przygodą. Umiejętności zdobyte w czasie szkolenia pomogły mi stać się bardziej empatycznym szefem oraz lepszym człowiekiem. Polecam szkołę Meritum wszystkim tym, którzy chcą się nauczyć coachingu przez duże „C”.

Z poważaniem,
Dorota Rak




WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów