Edycja krakowska (16.03.2024-10.11.2024)

Chcesz dowiedzieć się, czym jest lub poszerzyć swoją wiedzę na temat coachingu? Zapisz się na szkolenie z coachingu w Krakowie! W mieszczącym się w nim czterogwiazdkowym Queen Boutique Hotel od 16 marca 2024 do 10 listopada 2024 r. organizujemy spotkania będące częścią programu „Mistrz coachingu”. Ich uczestnikom przekazujemy kompleksową wiedzę, dzieląc się jednocześnie własnymi doświadczeniami. Opisywany program posiada międzynarodową akredytację jakości na najwyższym poziomie ACTP ICF. Dzięki funkcjonującej w Krakowie szkole coachingu Meritum uczestnicy kursów mogą uzyskać także akredytację ACC lub PCC ICF, biorąc udział w spotkaniach z coachami MCC ICF klasy międzynarodowej.

Miejsce szkolenia: Queen Boutique Hotel ****, ul. Dietla 60

Terminy spotkań dla edycji krakowskiej: (spotkania 1-4 ACC ICF, spotkania 5-7 PCC ICF)

  SPOTKANIE 1 (Poznanie struktury procesu coachingu - 18h): 16-17 marzec 2024
  SPOTKANIE 2 (Wykorzystywanie narzędzi coachingowych w procesie - 18h): 20-21 kwiecień 2024 2023
  SPOTKANIE 3 (Świadome zarządzanie procesem na każdym z etapów sesji coachingowej - 18h): 11-12 maj 2024
  SPOTKANIE 4 (Praktyczne techniki coachingowe doskonalące jakość prowadzonych sesji - 18h): 8-9 czerwiec 2024

  SPOTKANIE 5 (Kreacja, wizja i intuicja w coachingu - 18h): 7-8 wrzesień 2024
  SPOTKANIE 6 (Sposoby pracy z ograniczeniami i przekonaniami - 18h): 5-6 październik 2024
  SPOTKANIE 7 (Profesjonalny coaching - co powinna zawierać sesja na poziomie PCC? - 18h): 9-10 listopad 2024
Spotkania w sobotę odbywają się w godzinach 9.00 - 18.30, w niedzielę w godzinach 9.00-17.30.


"MISTRZ COACHINGU" SZKOLENIE ON-LINE

Dostosowując swoją ofertę do obecnej sytuacji na świecie, związanej z trwającą epidemią COVID-19, postanowiliśmy umożliwić osobom zainteresowanym naszymi kursami coachingu w Krakowie wzięcie w nich udziału zdalnie lub częściowo zdalnie. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, wówczas połowę czasu szkolenia spędzisz z nami w Queen Boutique Hotel, a resztę – przed swoim komputerem. Warto pamiętać, że ten rodzaj szkolenia uzyskał akredytację w ICF, co oznacza, że spełnia światowe wymogi, jeśli chodzi o zakres kształcenia kolejnych coachów.
Aby uzyskać więcej informacji kliknij poniżej.

MISTRZ COACHINGU on-line


Jeśli po realizacji spotkania pierwszego uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań otrzymasz całkowity zwrot poniesionych kosztów.
Sprawdź i dowiedz się więcej!

ponadto w ramach realizowanego szkolenia otrzymasz:
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na otrzymaniu informacji zwrotnej do nagranych sesji
 • grupowe spotkania tematyczne dotyczące sposobów sprzedaży usług coachingowych
 • 8h grupowych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF
 • 3h indywidualnych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF

Chcesz dołączyć do szkoły coachingu w Krakowie, którą prowadzimy? Pamiętaj, że możesz to zrobić, uzyskując nawet 80% dofinansowania na wzięcie udziału w szkoleniach z zakresu „Mistrza coachingu”, co jest wynikiem jego umieszczenia szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych PARP. Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością skorzystania z dofinansowania, więcej na jego temat przeczytasz tutaj.

Uzyskaj do 80% dofinansowania na realizację szkolenia "Mistrz coachingu" ACTP ICF w edycji krakowskiej!

Program szkolenia coachów "Mistrz coachingu" jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych PARP. Dzięki temu masz możliwość uzyskania do 80% dofinansowania na jego realizację.

Kliknij tutaj, i dowiedz się, w jaki sposób możesz otrzymać dofinansowanie ze środków publicznych oraz funduszy unijnych.


Realizacja szkolenia:

  Czym charakteryzuje się realizacja kursów coachingu w Krakowie w wykonaniu Meritum? W czasie ich trwania dbamy o to, by osoby biorące w nich udziały pozyskały nie tylko szeroki zakres wiedzy teoretycznej (zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym), ale też miały szansę od razu zastosować ją w praktyce. Z tego powodu pomiędzy kolejnymi spotkaniami kursanci mają za zadanie poprowadzić sesje coachingowe. Udział w ich jest jednocześnie niezbędny do otrzymania informacji zwrotnej w nawiązaniu do widocznych na poniższej grafice 11 kluczowych kompetencji coacha na poziomie ICF.


  Nigdy wcześniej nie miałeś/aś do czynienia z naszą szkołą coachingu w Krakowie? Pamiętaj, że najlepszym sposobem na poznanie jej działania jest wzięcie udziału w spotkaniu wprowadzającym. Po jego zakończeniu zdecydujesz, czy zechcesz uczestniczyć w kolejnych, czy może jednak postanowisz realizować się w innym zakresie.

  Gdy postanowisz zostać z nami i spróbować zdobyć akredytację ACC ICF, zyskasz możliwość wzięcia udziału w każdym z czterech pierwszych spotkań z ekspertami z zakresu coachingu. W ten sposób nabędziesz niezbędne do tego kompetencje.

  Warto w tym miejscu wspomnieć także o tym, że po wspomnianych wyżej pierwszych czterech kursach coachingu w Krakowie, możesz dalej kształcić się razem z Meritum. By uzyskać kolejną akredytację w przyszłości – tym razem PCC ICF – nie będzie konieczne ponowne uczestnictwo w szkoleniach, przez które zdążyłeś/aś dzięki nam już przejść, lecz od razu przystąpić do szkoleń 5-7.

Spotkania 1-4 (72h) ACC ICF

 • 72 godziny szkolenia coachingowego (spotkania 1-4)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie ACC
 • co najmniej 25 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 72 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację w ICF)

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym ACC ICF to ponad 120 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 72 godzin szkolenia mają możliwość aplikowania o przyznanie międzynarodowej akredytacji coachingowej na poziomie kompetencyjnym ACC ICF ścieżką ACSTH.

Ponadto osoby te mają "otwartą ścieżkę rozwoju" pozwalającą ubiegać się o kolejny stopień akredytacji coachingowej - PCC ICF zdając egzamin w języku polskim w trybie ACTP.

Spotkania 1-7 (128h) PCC ICF

 • 128 godzin szkolenia coachingowego (spotkania 1-7)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegająca na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie PCC
 • co najmniej 40 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 128 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację coacha ICF w trybie ACTP)
 • egzamin praktyczny PCC ICF zdawany w języku polskim, dzięki któremu nie musisz wysyłać sesji coachingowych do oceny asesorów ICF

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym PCC ICF to ponad 200 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 128 godzin szkolenia mogą aplikować o akredytację coachingową na poziomie PCC ICF (uczestnicząc w sesjach mentoringu na poziom PCC ICF, a następnie zdając egzamin w języku polskim).

Wyłącznie ukończenie kompletnego programu szkolenia coachów ACTP daje taką możliwość.


Osoby prowadzące szkolenie:
Urszula Sadomska

Urszula Sadomska

Małgorzata Misztal

Małgorzata Misztal

Łukasz Kuźma

Łukasz KuźmaSzkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów