ZBUDUJ ZESPÓŁ, Z KTÓRYM OSIĄGNIESZ TRWAŁY SUKCES


Do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy niezbędna jest prawidłowa współpraca zatrudnionych w niej osób. Jednak bardzo często osoby te nie potrafią skutecznie współdziałać, by osiągać zakładane rezultaty. W dążeniu do ralizacji wspólnej wizji, skuteczni liderzy mają za zadanie pełnić rolę katalizatorów zmian. To dzięki skutecznemu przywództwu połączonemu z realizacją wartościowych idei grupa ludzi staje się zespołem, potrafiącym konsekwentnie realizować wspólną wizję. Kształcąc w sobie umiejętności takie, jak skuteczne komunikowanie, przekazywanie informacji zwrotnych, kratywność czy zaangażowanie zespoły dążą do maksymalizacji zysków, które prowadzą do osiąganięcia synergii w działaniu.

Poniżej znajduje się lista proponowanych szkoleń z zakresu rozwoju umejętności biznesowych. Treści zawarte w opisach szkoleń są wybiórcze i nie odpowiadają całości opisu szkolenia. Pełną zawartość opisu przedstawionych szkoleń wraz z programami treningowymi przedstawimy Państwu w przypadku zainteresowania którąkolwiek pozycją z poniższej listy.

Powyższa lista opisuje jedynie przykładowe tematy szkoleń. Pełną ich zawartość wraz z celami szkoleniowymi oraz planem programu szkolenia udostępniamy na prośbę osób zainteresowanych.

Szkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów