Edycja wrocławska (16.03.2024-10.11.2024)

Profesjonalny kurs coachingu we Wrocławiu skierowany jest do wszystkich, którzy ze względu na swój zawód czy pozycję potrzebują wsparcia w budowaniu osobistej charyzmy, umiejętności pracy z innymi w charakterze lidera. Materiały oraz przerabiane scenariusze w praktyce mogą przydać się nie tylko coachom, którzy już działają w sferze warsztatów czy wykładów. Coaching we Wrocławiu skierowany jest w równym stopniu do nauczycieli szkolnych i akademickich, managerów, początkujących aktorów czy mediatorów.

Słowem, każdy, kto chce umieć prowadzić profesjonalne sesje coachingowe powinien przyjrzeć się naszej ofercie.

Miejsce szkolenia: Silver Tower Center ***, pl. Konstytucji 3 Maja 3

Terminy spotkań dla edycji wrocławskiej: (spotkania 1-4 ACC ICF, spotkania 5-7 PCC ICF)
  SPOTKANIE 1 (Poznanie struktury procesu coachingu - 18h): 16-17 marzec 2024
  SPOTKANIE 2 (Wykorzystywanie narzędzi coachingowych w procesie - 18h): 20-21 kwiecień 2024 2023
  SPOTKANIE 3 (Świadome zarządzanie procesem na każdym z etapów sesji coachingowej - 18h): 11-12 maj 2024
  SPOTKANIE 4 (Praktyczne techniki coachingowe doskonalące jakość prowadzonych sesji - 18h): 8-9 czerwiec 2024

  SPOTKANIE 5 (Kreacja, wizja i intuicja w coachingu - 18h): 7-8 wrzesień 2024
  SPOTKANIE 6 (Sposoby pracy z ograniczeniami i przekonaniami - 18h): 5-6 październik 2024
  SPOTKANIE 7 (Profesjonalny coaching - co powinna zawierać sesja na poziomie PCC? - 18h): 9-10 listopad 2024
Spotkania w sobotę odbywają się w godzinach 9.00 - 18.30, w niedzielę w godzinach 9.00-17.30.


"MISTRZ COACHINGU" SZKOLENIE ON-LINE

W związku z aktualną sytuacją związana z COVID-19 szkolenie możesz realizować także w formule on-line lub 50/50 (50% on-line, 50% stacjonarnie). Szkolenie on-line jest szkoleniem akredytowanym w ICF.
Aby uzyskać więcej informacji kliknij poniżej.

MISTRZ COACHINGU on-line


Jeśli po realizacji spotkania pierwszego uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań otrzymasz całkowity zwrot poniesionych kosztów.
Sprawdź i dowiedz się więcej!

ponadto w ramach realizowanego szkolenia otrzymasz:
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na otrzymaniu informacji zwrotnej do nagranych sesji
 • grupowe spotkania tematyczne dotyczące sposobów sprzedaży usług coachingowych
 • 8h grupowych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF
 • 3h indywidualnych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF


Uzyskaj do 80% dofinansowania na realizację szkolenia "Mistrz coachingu" ACTP ICF w edycji wrocławskiej!

Program szkolenia coachów "Mistrz coachingu" jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych PARP. Dzięki temu masz możliwość uzyskania do 80% dofinansowania na jego realizację.

Kliknij tutaj, i dowiedz się, w jaki sposób możesz otrzymać dofinansowanie ze środków publicznych oraz funduszy unijnych.


Jak przebiega szkolenie?

Proponowany kurs coachingu we Wrocławiu podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza składa się z czterech spotkań, dających szansę przyswojenia wiedzy w zakresie ACC ICF. Kolejny cykl spotkań, czyli zajęcia o numerze od pięć do siedem, mają za zadanie przekazać kompetencje na poziomie PCC ICF.

Modułowa konstrukcja kursu w naszej szkole coachingu we Wrocławiu pozwala kursantom rozpocząć naukę w dowolnym momencie, decydując się na poziom podstawowy lub od razu zaawansowany. Wybór miejsca startowego zawsze zostawiamy uczestnikom, rozpoczynającym pod naszym okiem przygodę z coachingiem we Wrocławiu. Gwarantujemy najwyższą jakość zarówno obsługi, jak i samych kursów. Dlatego, jeśli pierwsze spotkanie cyklu okaże się nieodpowiednie pod jakimkolwiek względem, zwrócimy koszt całego szkolenia.

Co można zyskać dzięki szkoleniu coachów we Wrocławiu?

Misją szkoły coachów we Wrocławiu jest przekazanie fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności, niezbędnych do prowadzenia grupy, przewodzenia jej, szkolenia, kierowania nią. Kurs coachingu jest skonstruowany w taki sposób, aby mogły z niego skorzystać zarówno osoby bez doświadczenia, jak i już działające samodzielnie w branży szkoleniowej. Poza wiedzą teoretyczną kładziemy duży nacisk na zajęcia praktyczne. Podczas zajęć w szkole coachów we Wrocławiu nasi kursanci sami prowadzą sesje – dla lepszego treningu.

Szkoła coachów we Wrocławiu – dlaczego warto nas wybrać?

Naszą szkołę coachingu we Wrocławiu wyróżnia jakość – stawiamy na najlepszych wykładowców, rzetelnie opracowaną teorię oraz dużą ilość zajęć praktycznych. Proponowana modułowość pozwala z kolei na dołączenie do szkolenia w dowolnym momencie, zgodnie z posiadają wiedzą i już nabytymi umiejętnościami. Nasze metody nauczania doskonale sprawdzają się w praktyce, o czym najlepiej świadczy ilość osób błyskotliwie operujących na swoich stanowiskach pracy nabytymi kompetencjami.

Spotkania 1-4 (72h) ACC ICF

 • 72 godziny szkolenia coachingowego (spotkania 1-4)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie ACC
 • co najmniej 25 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 72 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację w ICF)

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym ACC ICF to ponad 120 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 72 godzin szkolenia mają możliwość aplikowania o przyznanie międzynarodowej akredytacji coachingowej na poziomie kompetencyjnym ACC ICF ścieżką ACSTH.

Ponadto osoby te mają "otwartą ścieżkę rozwoju" pozwalającą ubiegać się o kolejny stopień akredytacji coachingowej - PCC ICF zdając egzamin w języku polskim w trybie ACTP.

Spotkania 1-7 (128h) PCC ICF

 • 128 godzin szkolenia coachingowego (spotkania 1-7)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegająca na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie PCC
 • co najmniej 40 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 128 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację coacha ICF w trybie ACTP)
 • egzamin praktyczny PCC ICF zdawany w języku polskim, dzięki któremu nie musisz wysyłać sesji coachingowych do oceny asesorów ICF

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym PCC ICF to ponad 200 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 128 godzin szkolenia mogą aplikować o akredytację coachingową na poziomie PCC ICF (uczestnicząc w sesjach mentoringu na poziom PCC ICF, a następnie zdając egzamin w języku polskim).

Wyłącznie ukończenie kompletnego programu szkolenia coachów ACTP daje taką możliwość.


Osoby prowadzące szkolenie:
Urszula Sadomska

Urszula Sadomska

Małgorzata Misztal

Małgorzata Misztal

Łukasz Kuźma

Łukasz KuźmaSzkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów