Edycja warszawska (16.03.2024-10.11.2024)

„Mistrz coachingu” to kompleksowe szkolenie coachingowe, które posiada międzynarodową akredytację jakości na najwyższym poziomie ACTP ICF. Edycja warszawska tego unikatowego kursu coachingu w Warszawie rozpocznie się 16 marca 2024 roku. Jeżeli interesuje Cię coaching w Warszawie, to jest to program, który zdecydowanie powinien zwrócić Twoją uwagę. Jest to kurs coachingu, który pozwoli Ci zdobyć i rozwinąć zaawansowane umiejętności coachingowe oraz uzyskać akredytację coachingową na poziomach ACC lub PCC ICF.

Zależy nam na jak najwyższej jakości usług, dlatego też całość proponowanego kursu coachingu prowadzona jest wyłącznie przez międzynarodowych coachów MCC ICF, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, byś mógł otrzymać szkolenie na najwyższym poziomie.

Nasze spotkania w ramach kursu coachingu w Warszawie „Mistrz Coachingu” w tej edycji odbędą się w następującym miejscu spotkań: ul. Grzybowska 4 lok. 9A.

Coaching Warszawa - terminy spotkań dla edycji warszawskiej

Spotkania w ramach kursu coachingowego w Warszawie „Mistrz Coachingu” odbędą się w następujących terminach:

  SPOTKANIE 1 (Poznanie struktury procesu coachingu - 18h): 16-17 marzec 2024
  SPOTKANIE 2 (Wykorzystywanie narzędzi coachingowych w procesie - 18h): 20-21 kwiecień 2024 2023
  SPOTKANIE 3 (Świadome zarządzanie procesem na każdym z etapów sesji coachingowej - 18h): 11-12 maj 2024
  SPOTKANIE 4 (Praktyczne techniki coachingowe doskonalące jakość prowadzonych sesji - 18h): 8-9 czerwiec 2024

  SPOTKANIE 5 (Kreacja, wizja i intuicja w coachingu - 18h): 7-8 wrzesień 2024
  SPOTKANIE 6 (Sposoby pracy z ograniczeniami i przekonaniami - 18h): 5-6 październik 2024
  SPOTKANIE 7 (Profesjonalny coaching - co powinna zawierać sesja na poziomie PCC? - 18h): 9-10 listopad 2024
Spotkania w sobotę odbywają się w godzinach 9.00 - 18.30, w niedzielę w godzinach 9.00-17.30.


"MISTRZ COACHINGU" - kurs coachingu w Warszawie on-line

Proponowany kurs coachingu w Warszawie można realizować nie tylko w stacjonarnie, ale także w formule online. Co więcej, dopuszczamy także możliwość szkolenia z coachingu w opcji 50/50, czyli 50% zajęć stacjonarnie i 50% zajęć on-line. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych kursantów, związana również z aktualną sytuacją pandemiczną. Szkolenie on-line jest kursem coachingu w Warszawie akredytowanym w ICF. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniżej.

MISTRZ COACHINGU on-lineJeśli po realizacji spotkania pierwszego uznasz, że szkolenie nie spełnia Twoich oczekiwań otrzymasz całkowity zwrot poniesionych kosztów.
Sprawdź i dowiedz się więcej!

W ramach realizowanego szkolenia otrzymasz:

 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na otrzymaniu informacji zwrotnej do nagranych sesji
 • grupowe spotkania tematyczne dotyczące sposobów sprzedaży usług coachingowych
 • 8h grupowych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF
 • 3h indywidualnych sesji mentorcoachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji ICF

Coaching Warszawa - uzyskaj do 80% dofinansowania

Inwestycja we własny rozwój nie powinna być uniemożliwiona ze względu na brak funduszy. Na szczęście teraz możesz uzyskać do 80% dofinansowania na realizację kursu coachingowego "Mistrz coachingu" ACTP ICF. Wszystko to za sprawą faktu, że program szkolenia coachingu w Warszawie "Mistrz coachingu" jest wpisany do Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Chcesz poznać szczegóły? Kliknij tutaj i dowiedz się, w jaki sposób możesz otrzymać dofinansowanie ze środków publicznych oraz funduszy unijnych.Kurs coachingu w Warszawie „Mistrz coachingu” - realizacja szkolenia

Wszystkie spotkania w ramach kursu coachingu w Warszawie „Mistrz Coachingu” pozwolą Ci uzyskać szereg umiejętności. Przede wszystkim w trakcie szkolenia nabywasz i rozwijasz umiejętności coachingowe od poziomu podstawowego do zaawansowanego, opierając się o standardy profesjonalnego coachingu według ICF. Pomiędzy spotkaniami prowadzisz sesje coachingowe, dzięki czemu doświadczasz coachingu w praktyce, a poprzez to rozwijasz w sobie postawę oraz kompetencje profesjonalnego coacha. Celem sesji superwizowanych jest otrzymanie informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coacha ICF.

Zastanawiasz się, czy coaching jest dla Ciebie? Jesteś osobą, która chciałaby się o tym przekonać osobiście? Nie ma żadnego problemu! Możesz wziąć udział w spotkaniu wprowadzającym, po którego ukończeniu możesz podjąć świadomą decyzję, czy chcesz kontynuować kurs coachingu w Warszawie, czy jednak wybrać inną ścieżkę.

Ważne! Jeżeli po realizacji pierwszego spotkania stwierdzisz, że proponowany kurs coachingu „Mistrz Coachingu” nie spełnia Twoich oczekiwań, to możesz zrezygnować ze szkolenia i otrzymać pełny zwrot poniesionych już kosztów. Sprawdź i dowiedz się więcej!

Nasze szkolenie coachingu w Warszawie dedykowane jest wszystkim tym osobom, które z coachingiem wiążą swoją przyszłość. Jeżeli chcesz ubiegać się o akredytację na poziomie ACC ICF masz możliwość realizacji pierwszych czterech spotkań (spotkania 1-4). Jest to podstawa, która pozwoli Ci nabyć kompetencje coachingowe odpowiadające poziomowi kompetencyjnemu ACC ICF. Co więcej, jest to idealny wstęp do dalszego rozwoju. Pierwsza część stanowi fundament do realizacji kolejnej części proponowanego kursu coachingu w Warszawie, który pozwoli Ci na uzyskanie akredytacji PCC ICF. Nie musisz rozpoczynać szkolenia od początku, a jedynie je kontynuować - możesz dołączyć do szkolenia od spotkania 5 i zakończyć je na spotkaniu 7. Wybierz szkolenie “Misztrz Coachingu” - najskuteczniejszy kurs coachingu! Zapraszamy do kontaktu.

Spotkania 1-4 (72h) ACC ICF

 • 72 godziny szkolenia coachingowego (spotkania 1-4)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegającą na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie ACC
 • co najmniej 25 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 72 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację w ICF)

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie ACC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym ACC ICF to ponad 120 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 72 godzin szkolenia mają możliwość aplikowania o przyznanie międzynarodowej akredytacji coachingowej na poziomie kompetencyjnym ACC ICF ścieżką ACSTH.

Ponadto osoby te mają "otwartą ścieżkę rozwoju" pozwalającą ubiegać się o kolejny stopień akredytacji coachingowej - PCC ICF zdając egzamin w języku polskim w trybie ACTP.

Spotkania 1-7 (128h) PCC ICF

 • 128 godzin szkolenia coachingowego (spotkania 1-7)
 • bezpłatną superwizję coachingową polegająca na odsłuchiwaniu nagranych sesji oraz udzielaniu informacji zwrotnej w odniesieniu do 11 kluczowych kompetencji coachingowych według ICF na poziomie PCC
 • co najmniej 40 godzin pracy coachingowej w roli coacha i klienta (doskonalenie nabytych kompetencji coachingowych w praktyce)
 • certyfikat ukończenia 128 godzin akredytowanego programu szkolenia coachów (pozwala na aplikowanie o akredytację coacha ICF w trybie ACTP)
 • egzamin praktyczny PCC ICF zdawany w języku polskim, dzięki któremu nie musisz wysyłać sesji coachingowych do oceny asesorów ICF

 • Ponadto (opcja dodatkowa):
  • 8 godzin grupowej sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
  • 3 godziny indywidualnych sesji mentor coachingu przygotowującego do uzyskania akredytacji na poziomie PCC ICF
Łączna ilość godzin ukierunkowanych na rozwój kluczowych kompetencji coachingowych na poziomie kompetencyjnym PCC ICF to ponad 200 godzin.

Osoby, które otrzymają certyfikat ukończenia 128 godzin szkolenia mogą aplikować o akredytację coachingową na poziomie PCC ICF (uczestnicząc w sesjach mentoringu na poziom PCC ICF, a następnie zdając egzamin w języku polskim).

Wyłącznie ukończenie kompletnego programu szkolenia coachów ACTP daje taką możliwość.


Osoby prowadzące szkolenie:
Urszula Sadomska

Urszula Sadomska

Małgorzata Misztal

Małgorzata Misztal

Łukasz Kuźma

Łukasz KuźmaSzkoła Coachów Meritum

Studia podyplomowe coaching, studia podyplomowe z coachingu, studia coaching

Szkoła coachów, coaching

szkolenia coachów, nauka coachingu

Mistrz coachingu

Akredytowany program szkolenia cochów

Coach ICF, Coaching International Coach Federation, ICF

Coach Warszawa, Coach Kraków, Coach Lublin, Coach Poznań, Coach Wrocław, Coach Trójmiasto,Coach Rzeszów

Coaching Warszawa, Coaching Kraków, Coaching Lublin, Coaching Poznań, Coaching Wrocław, Coaching Trójmiasto,Coaching Rzeszów